Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatyw dla drogich i nieskutecznych drogeryjnych kosmetyków oraz chemicznych leków i antybiotyków. To zdecydowanie dobry kierunek dla osób, którym naprawdę zależy na tym, aby dbać o siebie i swoje zdrowie!

Po kremach przyszedł czas na kolejne naturalne kosmetyki. Tym razem, podczas drugich warsztatów kosmetyków naturalnych w Strefa Dobry Start będzie różnorodnie! 🙂

Podczas warsztatów samodzielnie wykonasz:
● Miodowy szampon do włosów
● Probiotyczny tonik do twarzy
● Kwiatowy peeling do ciała
● Pachnące, musujące kule do kąpieli
● Wybielającą pastę do zębów

Prowadzący: Martyna Majewska i Szymon Odyjas – prowadzący bloga NaturalnieNaturalni.pl

Termin: 24.05.2019r., godz. 17.30-20.30

Koszt: 190zł/osobę
PROMOCJA: jeżeli namówisz na warsztaty znajomego i zapiszecie się do 30.04.2019r. – zapłacisz za udział w warsztatach 170zł.

Zapisy: TUTAJ


Bezpłatne warsztaty dla uczniów 8 klasy i gimnazjalistów

Komunikacja warsztaty

Doradcy zawodowi Katowice zapraszają!

Jako doradcy zawodowi, pracując z młodzieżą zauważamy jak trudno jest jej mówić o sobie, o swoich cechach charakteru, mocnych stronach, umiejętnościach czy kompetencjach. Niejednokrotnie podczas spotkania z nami gimnazjaliści, a nawet uczniowie szkół średnich pierwszy raz w ogóle zwracają uwagę na to, że mają pewne talenty, predyspozycje i cechy, które stanowią o ich wyjątkowości. Często w pierwszej chwili nie wiedzą w jakich obszarach szukać, czym są kompetencje i umiejętności tzw. miękkie, niezwiązane z twardą wiedzą i wynikami w postaci ocen, wyróżnień itp.

Czytaj dalej Bezpłatne warsztaty dla uczniów 8 klasy i gimnazjalistów

XVI spotkanie Klubu TTT Katowice

Kreatywność

„Ty też jesteś bogiem, tylko wyobraź to sobie”

Od kreatywności do kreacji czyli trener w akcji.

Zapraszamy na pierwsze wiosenne spotkanie Klubu Trener Trenerowi Trenerem w Katowicach – tym razem będzie twórczo! Monika Broszkiewicz poprowadzi warsztat, na którym stworzymy definicję kreatywności, poszukamy jej źródeł i doświadczymy jej w sobie.

Będziemy pracować przez trzy godziny metodami Junga, Adler, Cameron i Gilbert: doświadczać ciałem, wyobrażać umysłem, wyrażać obrazem i stwarzać za pomocą języka. 

Czytaj dalej XVI spotkanie Klubu TTT Katowice

Planowanie – jak to zrobić?

Planowanie jak to zrobić

O planowaniu swoich działań słyszymy już prawie wszędzie. Fakt umiejętność planowania jest dziś jedną z najbardziej pożądanych kompetencji. Usłyszycie o nim podczas wizyty u coacha, psychologa, doradcy, psychoterapeuty. Często wspomną o nim trenerzy podczas szkoleń. Wielu mówców motywacyjnych zrobi z tematu planowania swoje show. I co? My dalej nie potrafimy tego zrobić. Planowanie dnia jutrzejszego to dla nas udręka. Mimo to dalej męczymy się z naszymi długoterminowymi planami i myślimy nad ich realizacją. I nic z tego nam nie wychodzi. Ciągle zaczynamy od nowa. Ponieważ temat planowania często pojawia się podczas naszych sesji doradztwa zawodowego i coachingu zapraszamy do lektury ciekawego wpisu na naszej stronie: https://doradcazawodowy.eu. poświęconej coachingowi kariery i doradztwu zawodowemu.Będziemy kontynuować ten wątek przez kilka miesięcy. Zapraszamy!

Planowanie jak to zrobić