Szkolenie Google Ads – dlaczego warto?

SZKOLENIE GOOGLE ADS – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ

Funkcjonalność Google Ads

Różnorodne szkolenia z pakietu Google Ads umożliwiają aktualnie zdobywać wiedzę o dość zaawansowanych możliwościach systemu reklamowego, uruchomionego w październiku 2000 roku. Narzędzia te pozwalają na wyświetlanie linków sponsorowanych w poszczególnych wynikach wyszukiwania w Google oraz na innych stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense, sprzedawane w modelu CPC i CPM. Dawne Google AdWords stwarza szeroki wachlarz możliwości dla osób indywidualnych , jak i przedsiębiorców działających w wirtualnym świecie. 

Cele szkoleniowe Google Ads

Wiedza pozyskiwana na specjalistycznych szkoleniach z tej tematyki obejmuje podstawowe i uszczegółowione elementy budowania reklamy w wyszukiwarce, sieci reklamowej, a nawet kampanie video w YouTube oraz pełne funkcje systemu.

Ponadto uczestnik ma możliwość poznać tak zwany Quality Score, Gmail Sponsored Promotions/Ads, które wspomagają kreowanie swojej pozycji firmy w sieci. Do tego dołączają zaawansowane struktury utworzonego konta z uwzględnieniem ich praktycznego wymiaru w nowoczesnej gospodarce.

Poznanie na szkoleniu nowości w tym programie prowadzi do zwiększenia samodzielności w posługiwaniu się tym elastycznym narzędziem, jakim jest Google Ads.

Efektywność szkolenia Google Ads

Za pośrednictwem zdobytej wiedzy każdy z uczestników będzie potrafił tworzyć oraz własnoręcznie prowadzić kampanie w sieci reklamowej, analizować podejmowane przez swój podmiot działania promocyjne, jak i optymalizację wydatków na te kampanie. Podkreśla się, by w sposób praktyczny wykorzystywać narzędzia Ads Editor oraz wszystkie dostępne mechanizmy automatyzujące pracę w tym obszarze (reguły automatyczne i skrypty).

Wraz z doświadczeniem pracy w Google Ads będzie możliwe skuteczne wykorzystywanie wszystkich nabytych narzędzi reklamowych programu, kontrolowanie czy wskazywanie nowych kierunków rozwoju w marketingu  internetowym.

Nadrzędnym celem szkolenia z tego systemu jest dążenie do osiągnięcia trwałej, realnej przewagi nad konkurencją. Umiejętność reklamowania się także przez Gmail oraz wykorzystywanie niekiedy Google Display Network stanowić ma w przyszłości szkoleniowe elementy uzupełniające w pakietach systemu Google Ads.

Sieć Reklamowa Google

Podczas prowadzonych szkoleń z zakresu kształtowania przedsięwzięć reklamy na bazie pakietów jednej z największych firm obsługi i usług internetowych we współczesnym świecie zostaje wykorzystany potencjał wskazania dalszej drogi rozwoju, a każdy uczestnik dowiaduje się, że w branży tak  rozbudowanej jak marketing internetowy wszystko nadto szybko i dynamicznie się zmienia – dlatego też powinien nieustannie się rozwijać, by być na bieżąco, zarazem stanowiąc specjalistę od platformy Google Ads. Pozyskiwane w szkoleniu kompetencje społeczne otwierają nowy obszar manewru:

  • zdolność do przekazywania umiejętności posługiwania się i poruszania w Google Ads innym współpracownikom.

Zarządzanie mniejszymi lub większymi kampaniami reklamowymi na gruncie intensywnego wykorzystywania platformy determinuje obecność nowoczesnej firmy na rynku.

Zakres praktycznego stosowania Google Ads na co dzień, monitorowanie efektywności pozwala poprzez szkolenie zdobyć informacje na temat zarządzania także wydatkami ponoszonymi w związku z wdrożeniem i użytkowaniem narzędzia. Istotne przy tym jest, iż szkolenie w pełni dostarcza kompleksowej wiedzy na temat sieci reklamowej Google w oparciu o poszerzone przedstawienie budowania kampanii na potrzeby sklepów internetowych czy nieco innego rodzaju witryn. Gama funkcji Ads jest wciąż niemożliwa do przecenienia.

Nasze szkolenia prowadzą trenerzy z Arkana E-Marketingu

Najbliższy termin: 10.01.2019
Trener: Paweł Bilczyński
Zapisy: TUTAJ

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych – KREMY

Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatyw dla drogich i nieskutecznych drogeryjnych kosmetyków oraz chemicznych leków i antybiotyków. To zdecydowanie dobry kierunek dla osób, którym naprawdę zależy na tym, aby dbać o siebie i swoje zdrowie!

Odkryj tajniki własnych receptur

Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów praktycznych, jest również niezwykle wciągające i fascynujące, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją drogę w kierunku zdrowego stylu życia, lub ją kontynuować, na pierwsze w Strefie Dobry Start warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. Krążą pogłoski, że to droga, z której rzadko zbaczają Ci, którzy już postawią na niej pierwsze kroki… 😉

Zdrowie naturalnie
Czytaj dalej Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych – KREMY

Klub Trenera TTT z Arkana E-Marketingu i GBG

Obecność trenera i coacha w internecie

GBG Katowice4 grudnia w godzinach 17.30 – 20.00  – XIV Klub Trenera TTT Katowice i pierwsze spotkanie Google Business Group Katowice*.

Zapraszamy wszystkich trenerów, coachów prowadzących swoją własną firmę, lub świadczących swoje usługi dla innych podmiotów oraz i właścicieli firm szkoleniowych na warsztat: „Trener i coach w internecie oraz bezpieczeństwo w sieci”.

Warsztaty poprowadzą Maciej Westerowski i Paweł Bilczyński z Arkana E_Marketingu.

Czytaj dalej Klub Trenera TTT z Arkana E-Marketingu i GBG

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów – aktualności

Ze względu na niewielkie zmiany jakie przyszły do nas już jakiś czas temu, postanowiliśmy uaktualnić naszą galerię. Każde z tych pomieszczeń jest zadbane i przyjazne. Często słyszymy, że to miejsce ma swój klimat i ma w sobie to coś. Zawsze miło słucha się takich opinii, dlatego staramy się, aby każdy wychodził zadowolony i wracał do nas z przyjemnością. Zaczniemy od wejścia. Po prawej stronie od wejścia jest recepcja, na której zawsze jest osoba, która z uśmiechem obsłuży, pomoże bądź przekaże informacje. Znajdzie się tu również miejsce, w którym nasz gość może poczekać np. na spotkanie.

Sale i Gabinety na wynajem

Po lewej stronie od wejścia znajduje się Gabinet Magnoliowy, który jest jednym z ulubionych pomieszczeń. Są one przeznaczone do wszelkiego rodzaju spotkań w niewielkich grupach. My prowadzimy w nich doradztwa zawodowe, coachingi, konsultacje i inne. Nasi klienci równie często wykorzystują gabinet na spotkania psychologiczne, indywidualne warsztaty, rozmowy kwalifikacyjne, mediacje, czy coachingi. W gabinecie znajdują się dwa, wygodne fotele oraz stolik z krzesłami.

Kolejnym pomieszczeniem jest Sala Pergaminowa, która znajduje się również po lewej stronie, nieco dalej. Jest to nasza największa sala, która idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia, kursy. Rozmieszczenie krzeseł i stołów jest dopasowane do potrzeb klienta. W wyposażeniu sali jest rzutnik oraz tablica suchościeralna. Dodatkowo w ofercie mamy 3 opcje przerw kawowych usytuowanych przy wyjściu z sali oraz możliwość zamówienia lunch’u w jednej z pobliskich restauracji.

Wynajem sal i gabinetówKiedy wyjdziemy z Sali Pergaminowej na wprost zobaczymy Salę Platynową. Jest ona połączona z mniejszym pomieszczeniem – Gabinetem Platynowym. Podczas wynajmu sali, w mniejszym pomieszczeniu, organizujemy przerwę kawową. To bardzo wygodna opcja, która sprawia, że uczestnicy mają dwa pomieszczenia wyłącznie dla siebie. Sala Platynowa, zarówno jak i jej poprzedniczka, jest doskonałym wnętrzem na przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań grupowych.

Gabinet Platynowy jest świetną salką usytuowaną na samym końcu, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują ciszy i spokoju. Jest to miejsce, gdzie można całkowicie się odprężyć nie martwiąc się, że ktoś nas słyszy. W gabinecie znajdują się dwa, wygodne fotele, stolik z krzesłami i półka z książkami. Ustawienie bądź obecność stołu można modyfikować.

Mamy nadzieję, że zarówno zdjęcia jak i opis naszych sal zachęcą państwa do skorzystania z wynajmu. Strefa Dobry Start to miejsce, gdzie klienci wracają, a co więcej, przyprowadzają nowe, coraz to ciekawsze osoby! Jesteśmy otwarci na nieszablonowe, intrygujące pomysły, bo właśnie w takim kierunku chcemy się rozwijać.