Strefa Dobry Start Katowice

Przerwy kawowe - Strefa Dobry Start

Przerwy kawowe

Przerwa kawowa dostępna jest przez cały czas trwania szkolenia. Dbamy o to, aby składające się na nią produkty były dobrej jakości, świeże, estetycznie podane. W swojej ofercie mamy do wyboru 4 propozycje zróżnicowane cenowo:

1. Pierwsza wersja obejmuje kruche ciasteczka, kawę, herbatę, wodę mineralną gazowaną i niegazowaną.
2. Drugi wariant to opcja opisana powyżej uzupełniona o owoce lub kanapki. Oczywiście wszystko świeże i prosto z piekarni!
3. Trzecia propozycja to prawdziwa uczta 😉 Poczęstunek zawiera kruche ciasteczka, kawę, herbatę, wodę mineralną, owoce i kanapki, a także drożdżówki lub ciasto.

Dla osób i firm, które organizują poczęstunek we własnym zakresie udostępniamy stanowisko z czajnikiem i naczyniami. Co się na nim znajdzie – to już inwencja organizatora spotkania 😉

Lunch

Oprócz przerw kawowych, do których Uczestnicy Szkoleń mają dostęp przez cały dzień, istnieje możliwość zamówienia jedno lub dwudaniowego lunchu. Współpracujemy z dwoma restauracjami, które znajdują się w odległości do 50 metrów od naszej lokalizacji. Dbamy o to, aby weganie, wegetarianie i osoby ze specyficzną dietą nie wyszły z nich głodne 😉

Zamknij
Call Now Button
Szkolenia Katowice
Trening kompetencji interpersonalnych