You are currently viewing Dni otwarte podsumowanie

Dni otwarte podsumowanie

  • Post author:
  • Post published:20 września 2019
  • Post category:Blog

Dni Otwarte Strefy Dobry Start 2019 za nami. 12 warsztatów, ponad 60 zgłoszonych osób i 160 zarezerwowanych miejsc warsztatowych! Tak wygląda bilans wydarzenia, które właśnie się zakończyło! Dziękujemy! Za tak duże zainteresowanie tym, co dla Was przygotowaliśmy, za obecność i zaangażowanie, pozytywne nastawienie i chęć zdobywania wiedzy, za dzielenie się swoim zdaniem i opiniami.

Jak było?

Było bardzo intensywnie! Każdego dnia odbyły się minimum 2 warsztaty, w każdym z nich wzięło udział kilka-kilkanaście osób.

Jaki był nasz cel?

Dlaczego po ponad 2 latach funkcjonowania w katowickiej przestrzeni zdecydowaliśmy się na takie wydarzenie. Powodów jest kilka. Najważniejszym z nich chęć poznania Was bliżej – Waszych potrzeb, oczekiwań i zainteresowań. Ale także chęć przedstawienia Wam tego, co mamy do zaoferowania. Zaczynamy nowy sezon szkoleniowy, planujemy nowe wydarzenia. Czy spodobało Wam się to, co proponujemy?

Jakie warsztaty cieszyły się największym zainteresowaniem?

Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty rozwoju osobistego.

to spotkania, na które miejsca zostały zarezerwowane najszybciej. Podczas warsztatów panowała atmosfera otwartości i zaangażowania. Było przyjaźnie, zabawnie i energicznie.

Wasze opinie po warsztatach

Największą wartością, Waszym zdaniem, była możliwość spotkania się z osobami, które doświadczają podobnych trudności, mają podobne oczekiwania, którym zależy na znalezieniu najlepszego rozwiązania. I to było motywem przewodnim właściwie każdego spotkania podczas ubiegłego tygodnia!

Zarówno w Strefie Rozwoju MŚP, jak i Strefie Kobiet doświadczyliście, że dzielenie się swoimi przemyśleniami z drugą osobą, nawet dopiero co poznaną, może mieć duże znaczenie. Wyjście z domu, oderwanie się od codzienności, zmiana otoczenia, pomimo tego, że czasami bywa trudna – ze względu na pojawiające się wymówki, brak czasu, zmęczenie itp. powoduje, że zyskujemy nowe spojrzenie, zazwyczaj bardziej pozytywne, energię i chęć do działania.

Przedsiębiorcy, dzięki wymianie doświadczeń, dyskusji, zdobyciu nowych kompetencji i poszerzeniu wiedzy zyskali nowe spojrzenie na swoje biznesy. Zweryfikowali modele biznesowe, realizowane koncepcje zarządzania, strategie marketingowe, oswoili wystąpienia publiczne itp.

Przykładowe opinie, które pojawiły się w internecie

I had an opportunity to participate in the training organized by Strefa Dobry Start and I can truly recommend it to everyone who is interested in self-development and gaining new valuable knowledge. The staff is both very professional and well experienced as well as very friendly and helpful. If you need an additional training in field of marketing, self-presentation or personal skills - don't hesitate and visit Strefa Dobry Start!​
Walenty
uczestnik
Fantastyczne miejsce to fantastyczni ludzie. I w Strefie Dobry Start tak właśnie jest Polecam warsztaty prowadzone przez Kasię i Maćka z całego serca . Ich profesjonalizm połączony z pozytywną energią i dodatkiem dobrego humoru powoduje, że chcę tam wracać. Do zobaczenia znów.
Ola
uczestniczka
Lubię Strefę. Za to jak jest w środku, za to że jest w centrum Katowic i po warsztatach można skończyć na miasto, za to jaka panuje w niej atmosfera, za organizację wartościowych wydarzeń. Dziękuję
Dominika
uczestniczka
Dobre miejsce, dobre warsztaty, super atmosfera, wysoki poziom szkoleń. Polecam
Jola
uczestniczka

Strefa Kobiet

Kobiety, podczas spotkań w Strefie Kobiet „W Równowadze” bardzo doceniły możliwość rozmowy, wymiany myśli, wsparcie, poczucie bliskości i zrozumienia. Poczułyśmy, że czas spędzony wspólnie, w spokoju i skupieniu na sobie jest niezwykle cenny. Wspiera w utrzymaniu życiowej równowagi, która, choć dla każdej z nas jest czymś innym, bezsprzecznie jest czymś, do czego dążymy.

Mamy ogromną nadzieję, że spotkania w Strefie Dobry Start i emocje, których w ich trakcie doświadczyliście sprawią, że następnym razem łatwiej Wam będzie pokonać pojawiające się w głowie wymówki odwodzące Was od pomysłu zrobienia dla siebie czegoś dobrego 😉

Co dalej?

Zapraszamy Was na kolejne planowane przez nas wydarzenia! Wracajcie, korzystajcie z możliwości wymiany doświadczeń, rozwijajcie się, dzielcie się swoimi przemyśleniami!

Najbliższą okazją ku temu będzie Trening Kompetencji Interpersonalnych, a w jego ramach także warsztat „Poznaj swój potencjał” – dla osób, którym nie udało się dostać na listę uczestników 😉 Z kim się zobaczymy?

Prowadzący:

Katarzyna Westerowska
Maciej Westerowski

Udostępnij: