Dofinansowanie szkoleń

  • Post author:
  • Post published:23 maja 2018
  • Post category:Blog

Dofinansowanie szkoleń w Strefie Dobry Start

Z pewnością wiele firm zainteresuje możliwość doskonalenia siebie i swoich pracowników nie wpadając jednocześnie w duże koszta. Baza Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw mikro, małym i średnim firmom. Dofinansowanie szkoleń wynosi maksymalnie 80% wartości danej usługi rozwojowej. Największa kwota jaką przedsiębiorstwo może otrzymać to 100.000zł

Kto może starać się o dofinansowanie i na co jest ono udzielane?

dofinansowanie szkoleńPomoc finansowa jest przyznawana kadrom zarządzającym oraz pracownikom firm. W wspomnianej bazie możemy znaleźć ciekawe szkolenia, które zainteresują nowych jak i doświadczonych na rynku. Jednym z takich interesujących kursów może być szkolenie – zarządzanie zespołem, Google AdWords i Analytics. 

Miło nam poinformować, że zapisując się na szkolenia prowadzone przez naszych trenerów Macieja Westerowskiego i Pawła Bilczyńskiego przez stronę Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej naszego partnera można skorzystać z dofinansowania! Szkolenia odbywają się w salach szkoleniowych Strefy Dobry Start.

Ile wynosi dofinansowanie?

Wysokość wsparcia finansowego zależna jest od wielkości firmy, ale także od spełnienia innych warunków. Takimi są np. wysłanie na szkolenie osób powyżej 50 roku życia, osób o niskich kwalifikacjach zawodowych czy osób niepełnosprawnych. W większości przypadków każdy pracownik lub osoba samozatrudniona może skorzystać z dofinansowania jeżeli szkolenie podniesie jej kompetencje zawodowe.
W województwie śląskim przewidziano następujące warianty dofinansowania:

  • 80 % dla mikroprzedsiębiorstw
  • 70% dla małych przedsiębiorstw z możliwością zwiększenia max do 80%
  • 50% dla średnich przedsiębiorstw z możliwością zwiększenia max do 80%
Udostępnij: