Klub Trenera TTT z Arkana E-Marketingu i GBG

  • Post author:
  • Post published:11 listopada 2018
  • Post category:Blog

Obecność trenera i coacha w internecie

GBG Katowice4 grudnia w godzinach 17.30 – 20.00  – XIV Klub Trenera TTT Katowice i pierwsze spotkanie Google Business Group Katowice*.

Zapraszamy wszystkich trenerów, coachów prowadzących swoją własną firmę, lub świadczących swoje usługi dla innych podmiotów oraz i właścicieli firm szkoleniowych na warsztat: „Trener i coach w internecie oraz bezpieczeństwo w sieci”.

Warsztaty poprowadzą Maciej Westerowski i Paweł Bilczyński z Arkana E_Marketingu.

W trakcie warsztatów będziemy rozmawiali o:

  • Widoczności w wyszukiwarce internetowej
  • Prezentacji informacji na stronach internetowych i w mediach społecznościowych
  • Wykorzystaniu materiałów wideo w docieraniu do odbiorców
  • Mierzeniu efektywności działań prowadzonych w internecie
  • Bezpieczeństwie w internecie
  • Sposobach ochrony przed zagrożeniami i atakami w cyberprzestrzeni

Klub Trenera Katowice

Prowadzący:

Maciej Westerowski – trener, coach, doradca zawodowy, wykładowca akademicki. Od ponad trzech lat trener w  projekcie Google Internetowe Rewolucje. Ponad 10 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Na co dzień prowadzi Centrum Edukacji Strefa Dobry Start i agencję marketingową Arkana E-Marketingu.

Paweł Bilczyński – trener (ukończył szkoły trenerów SET i Meritum) od ponad trzech lat prowadzi i organizuje projekt Google Internetowe Rewolucje. Od 2010 roku uczestnik programu Google Partners, certyfikowany trener Google Ads. Na co dzień szkoli, opracowuje strategie marketingowe, tworzy audyty stron www i kampanii reklamowych.

  • Po warsztatach będzie możliwość zapisania się do bezpłatnego projektu Google Internetowe Rewolucje

Zapraszamy do zapisów – wstęp bezpłatny po uprzednim zapisaniu się przez formularz!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

*  Google Business Group (GBG) to niezależne grupy kierowane przez społeczność, tworzone przez pasjonatów biznesu i właścicieli firm, którzy podczas spotkań dzielą się wiedzą na temat produktów Google i technologii internetowych wspierających lokalne biznesy. W Katowicach w skład grupy wchodzą: Paweł Bilczyński i Katarzyna i Maciej Westerowscy. Do grupy może dołączyć każda zainteresowana osoba prowadząca swoją własną firmę. Spotkania GBG odbywać się będą kilka razy w roku. Poruszane będą tematy związane z narzędziami takimi jak Google Cloud, Google Suite, Google Ads, Google Analytics, W ramach GBG organizowane będą również warsztaty rozwojowe dla przedsiębiorczych businesswooman.
Udostępnij: