Klub Trenera TTT z HPR Group

  • Post author:
  • Post published:28 września 2018
  • Post category:Blog

Narzędzia team coachingu

Reaktywujemy po wakacyjnej przerwie spotkania klubu Trener Trenerowi Trenerem w Katowicach! Tym razem naszym partnerem jest HPR Group!
9 października w godzinach 17.30 – 20.00 zapraszamy na warsztat „Narzędzia team coachingu. Transformująca obecność w pracy z zespołem”.
 
Celem warsztatu jest poznanie narzędzi coachingowych pozwalających wykorzystywać potencjał trudnych sytuacji w zespole oraz doświadczenie narzędzi coachingowych opartych na transformującej obecności.
Team coaching

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a to również znaczy, że zmienia się całe otoczenie biznesu. Akronim VUCA czyli zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity) to określenia, które najczęściej używane są do opisywania obecnej rzeczywistości biznesowej. Tempo, zmienność i nieprzewidywalność wymagają od nas używania umysłu w bardziej adekwatny, integralny sposób.

Alan Seal

Podejście oparte na Transformującej Obecności to metoda stworzona przez amerykańskiego coacha Alana Seala. Łączy on głęboką obecność, intuicyjną pracę i fizykę kwantową. Pozwala dostrzec różnice między skomplikowaną a kompleksową rzeczywistością. Pomaga zauważać to, co ważne wykorzystując w większym stopniu intuicję i emocje. Umożliwiają one wraz z intelektem sprawniejsze radzenie sobie ze złożonością i nieprzewidywalnością. Transformująca Obecność oferuje proste i niezwykle skuteczne narzędzia i umiejętności, które pozwalają kształtować nowe sposoby myślenia i zmieniać sposób postrzegania świata.

 

Podczas spotkania dowiesz i doświadczysz:

  • czym jest transformująca obecność w pracy z zespołem
  • jak efektywniej zbierać informacje i odkrywać sedno problemu
  • jak rozwiązywać problemy, ale również wykorzystać potencjał trudnych sytuacji pojawiający się w pracy z zespołem,
  • czym jest kompleksowa, a czym skomplikowana rzeczywistość i jak dobierać narzędzia by najlepiej wspierać w niej zespół.
Zapraszamy osoby pracujące z zespołami, trenerów, coachów, liderów i managerów.
 
Prowadząca: Anna Lewecka-Olech, HPR Group.

Zapraszamy do zapisów – wstęp bezpłatny!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Udostępnij: