Klub Trenera TTT

  • Post author:
  • Post published:6 grudnia 2017
  • Post category:Blog

Klub Trenera – spotkania trenerów sympatyków TTT

Klub trenera - szkolenia KatowiceWe wtorek 5 grudnia, odbyło się w Strefie Dobry Start ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Trenera sympatyków facebookowej grupy Trener Trenerowi Trenerem.

8 miesięcy naszej wspólnej działalności minęło bardzo szybko.  Organizując pierwsze spotkanie liczyliśmy na to, że uda nam się poznać kilka osób o podobnych zainteresowaniach, pracujących jako coachowie lub trenerzy. Myśleliśmy, że właściwie będą to spotkania towarzyskie z małą dawką prawdziwej trenerskiej wiedzy. No bo kto chciałby zdradzać sekrety swoich szkoleń?

Tymczasem okazało się, że w czasie naszych spotkań odbyło się jedenaście bardzo wartościowych warsztatów, z których sporo się nauczyliśmy. Były zarówno testy gier szkoleniowych, poznaliśmy narzędzia i ćwiczenia coachingowe. Odbyło również szkolenie z pierwszej pomocy, kreatywności, rysowania na flipcharcie oraz warsztaty dotyczące skutecznej sprzedaży. W każdym spotkaniu uczestniczyło zazwyczaj około 15 osób. Cieszymy się, że poznaliśmy dzięki spotkaniom tak wiele nowych osób, które podobnie jak my zarabiają na życie szkoląc czy prowadząc sesje coachingowe. Jeszcze bardziej jesteśmy zadowoleni, że wszyscy prowadzący warsztaty tak chętnie podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniach, wszystkim, którzy poprowadzili warsztaty i tym, którzy włączyli się w ich organizację. Dziękujemy Wam, że korzystacie z możliwości wynajmu u nas sal szkoleniowych i gabinetów oraz za to, że polecacie Strefę swoim znajomym. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu już w styczniu 2018 roku 🙂

Masz pytania? Napisz

Udostępnij: