You are currently viewing Maj 2020

Maj 2020

  • Post author:
  • Post published:11 maja 2020
  • Post category:Blog

W życiu pewne są tylko zmiany

Dzień dobry Kochani! Jak się macie?

U nas czas na zmiany… Wiele się ostatnio działo, sporo się już zmieniło, przeorganizowało itd. Jak to zwykle bywa w sytuacjach zmiany – pojawiły się zarówno trudności i wyzwania, jak i nowe możliwości i szanse.

W związku z nimi podjęliśmy dezycję o zmianie modelu biznesowego naszej firmy i rezygnacji z prowadzenia Strefy Dobry Start w formie stacjonarnej! Oznacza to, że z naszej oferty zniknie możliwość wynajmu pomieszczeń, zarówno sal szkoleniowych, jak i gabinetów.

Żałujemy, że nie będziemy mieć szansy spotykania Was regularnie na żywo, prowadzenia na co dzień ciekawych i inspirujących rozmów, wymiany uśmiechów, myśli i doświadczeń związanych z odbywającymi się u nas spotkaniami rozwojowymi.

Wierzymy jednak, że na obecnym etapie naszego życia, przede wszystkim rodzinnego, to właśnie najlepsza decyzja. Nie mamy też zamiaru znikać całkowicie .

Nadal organizować będziemy warsztaty i szkolenia, oferować spotkania w ramach coachingu, doradztwa zawodowego i biznesowego, usługi marketingowe itp. Będziemy się widywać zarówno online, jak i stacjonarnie, ale rzadziej niż do tej pory.

Jeśli jest wśród Was osoba, która chciałaby kontynuować działalność lokalu przy ul. Dyrekcyjnej lub przejąć go wraz z wyposażeniem na potrzeby swojej działalności (w formie wynajmu) – odezwijcie się! Chętnie porozmawiamy o różnych opcjach! 

Udostępnij: