You are currently viewing Nowa twarz w ekipie Strefy

Nowa twarz w ekipie Strefy

  • Post author:
  • Post published:19 listopada 2019
  • Post category:Blog

Cześć!

Nazywam się Agata, w ostatnim czasie dołączyłam do załogi Strefy Dobry Start.

Mam nadzieję, że już wkrótce się spotkamy i będziemy częściej widywać! Aby trochę bliżej się poznać, opowiem o sobie kilka najważniejszych rzeczy.

Chciałabym się móc nazwać…

  • Psychologiem. Już wkrótce mam nadzieję spełnić to marzenie, trzymajcie kciuki!
  • Podróżniczką. Dwa lata temu poczyniłam pewne postanowienie każdego roku odwiedzić przynajmniej trzy kraje. To moja motywacja, aby działać i spełniać marzenia, poznawać kultury świata! Ludzi! Miejsca! Jedzenie! Przygody! Najczęściej jednak wracam do Włoch – mojego słonecznego drugiego domu 🙂
  • Poliglotką. Jestem jeszcze daleko, ale powoli, małymi kroczkami do tego dążę. Teraz jest czas na włoski, później może rosyjski albo szwedzki?
  • Sportowcem. A zaczęło się dawno, bardzo dawno, w polskich górach na nartach, później na snowboardzie, który towarzyszy mi do dzisiaj. W międzyczasie trenowałam jazdę konną. Trochę biegam, trochę jeżdżę na rowerze. Aktualnie podnoszę ciężary, a od ponad 3 lat praktykuję jogę.
  • Świadomą osobą. I świadomie podchodzić do jedzenia, zdrowia psychicznego i fizycznego. Dbać o to, co mam. Najlepiej, jak mogę.

Jak spędzam czas wolny…

A w wolnym czasie jem! Próbuję nowych smaków, w nowych miejscach, nowych połączeń, nowych kombinacji. Albo poczytam, albo pooglądam serial, albo posłucham dobrego podcastu, albo wymyślę coś jeszcze!

Szukam niespodzianek i wyzwań w każdej sferze swojego życia, uczę się, poznaję, obserwuję bez przerwy. Świat jest ciekawy, a teraz zaczęłam nową przygodę – ze Strefą Dobry Start.

Czym zajmuję się w Strefie…

Pierwszy projekt, którym będę się dla Was opiekować, to coś bardzo bliskiego mojemu sercu – Natura. Będziemy robić kosmetyki naturalne, poznamy właściwości ziół, dowiemy się, jak być „less waste”. Chcę Was zarazić chęcią podejmowania świadomych wyborów i zaprosić do udziału, razem będzie nam raźniej! Zróbmy to dla siebie!

To musi być dobry start 🙂

Udostępnij: