Nowe osoby w Strefie

  • Post author:
  • Post published:1 sierpnia 2017
  • Post category:Blog

Nowi członkowie zespołu Strefa Dobry Start

W Strefie będzie się działo. Mamy wiele planów oraz pomysłów na cykliczne spotkania, gry szkoleniowe oraz zajęcia podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z rozwojem naszej działalności dołączyli do nas: Patryk, Marcelina oraz Oliwia. Liczymy, że ich kreatywne pomysły oraz świeże spojrzenie będą pomocne w ich wprowadzaniu.

Patryk jest fanem fantastyki naukowej. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę na temat psychologii oraz chętnie bierze udział w grach szkoleniowych oraz szkoleniach rozwijających jego wiedzę dotyczącą praktycznego zastosowania marketingu w sieci. W Strefie odpowiedzialny będzie za e-marketing i dbanie aby wszystkie portale naszych Klientów zawsze były aktualne. Spotkacie go również na wszystkich szkoleniach dotyczących e-marketingu.

Marcelina uwielbia sporty ekstremalne, szczególnie nurkowanie oraz snowboarding. Jej drugą pasją są podróże oraz poznawanie nowych kultur. Na co dzień w Strefie wspiera nas w organizacji biura oraz pilnuje, aby w wynajętych salach i gabinetach niczego nie brakowało.

Oliwia ciągle podnosi swoje kwalifikacje w szkole policealnej. W czasie wolnym chętnie szuka odpoczynku od miejskiego zgiełku podczas swoich górskich wycieczek. Często łączy to ze swoją drugą pasją, czyli fotografią. W Strefie odpowiedzialna będzie za prowadzone przez nas projekty oraz szkolenia.

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa co pozwoli nam na efektywne realizowanie naszych nowych pomysłów. Więcej w tym przypadku znaczy lepiej! Razem będziemy wprowadzać kreatywne zmiany abyście chcieli do nas zawsze wracać.

Udostępnij: