Strefa Dobry Start - Centrum Edukacji Katowice

To przestrzeń, którą stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą zacząć w swoim życiu coś nowego! To miejsce, w którym spotykają się ludzie o podobnych zainteresowaniach, energii życiowej i podejściu do świata. Miejsce, w którym odbywają się warsztaty rozwojowe, inspirujące spotkania, szkolenia, indywidualne sesje coachingowe, doradcze, czy mentoringowe. Ich tematyka skupia się przede wszystkim wokół tematów, które są dla nas ważne:

W przyszłości pojawiać się będą nowe tematy i formy prowadzenia zajęć. Planów mamy wiele, bo sami, zgodnie z tym, o czym piszemy powyżej – lubimy się rozwijać! Jesteśmy rodzicami, dużo fotografujemy i podróżujemy, kochamy góry i Daleki Wschód! Wiecie już więc mniej więcej czego możecie się spodziewać.

Dysponujemy także przestrzenią, którą będziemy wynajmować na wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia, spotkania grupowe i indywidualne. W pełni wyposażone sale szkoleniowe ugoszczą, w zależności od aranżacji, 12-15 osób. Dwa gabinety, które wynająć można nawet na godzinę mogą okazać się dobrym miejscem dla rekruterów prowadzących rozmowy kwalifikacyjne, coachów, mentorów, psychoterapeutów, doradców zawodowych, którzy rozpoczynają dopiero własną praktykę, ale nie tylko! Bo u nas jest naprawdę przyjemnie 😉  Zapoznaj się z ofertą wynajmu sal.

Dlaczego My?

Strefa Dobry Start

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy już teraz czują, że mogą wnieść do Strefy Dobrego Startu coś nowego i wartościowego!