You are currently viewing Planowanie – jak to zrobić?

Planowanie – jak to zrobić?

 • Post author:
 • Post published:25 lutego 2019
 • Post category:Blog

O planowaniu swoich działań słyszymy już prawie wszędzie. Fakt umiejętność planowania jest dziś jedną z najbardziej pożądanych kompetencji. Usłyszycie o nim podczas wizyty u coacha, psychologa, doradcy, psychoterapeuty. Często wspomną o nim trenerzy podczas szkoleń. Wielu mówców motywacyjnych zrobi z tematu planowania swoje show. I co? My dalej nie potrafimy tego zrobić. Planowanie dnia jutrzejszego to dla nas udręka. Mimo to dalej męczymy się z naszymi długoterminowymi planami i myślimy nad ich realizacją. I nic z tego nam nie wychodzi. Ciągle zaczynamy od nowa. Ponieważ temat planowania często pojawia się podczas naszych sesji doradztwa zawodowego i coachingu zapraszamy do lektury ciekawego wpisu na naszej stronie: https://doradcazawodowy.eu. poświęconej coachingowi kariery i doradztwu zawodowemu.Będziemy kontynuować ten wątek przez kilka miesięcy. Zapraszamy!

Planowanie jak to zrobić
Udostępnij:

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Doradca Zawodowy

  Dziękujemy za opublikowanie naszego artykułu. Z naszego doświadczenia wynika, że proces planowania naszym zdaniem powinien mieć swój początek w czasie sesji coachingowej lub doradztwa. Już za tydzień kolejny nasz wpis dotyczący planowania!

 2. Maciej Westerowski

  Dziękuję, że dzielicie się moim doświadczeniem. Pozdrawiam wszystkich czytających i czekam na komentarze. Co o tym sądzicie?

 3. AT Wonderlands

  Przeczytaliśmy wpis spodziewając się kolejnego lania wody w tym temacie. Tymczasem wreszcie ktoś podszedł profesjonalnie do tematu. My proces planowania i radzenia sobie z trudnościami doskonalimy cały czas organizując nasze obozy. Zresztą zobaczcie sami: https://aktywne-obozy.pl/oferta-obozow/

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.