Podsumowanie drugiego miesiąca działalności.

 • Post author:
 • Post published:31 marca 2017
 • Post category:Blog

Szkolenia, warsztaty, sale konferencyjne Katowice  czyli co słychać w Strefie Dobry Start

Powoli kończy się drugi miesiąc tworzenia Strefy Dobry Start. Początki nie były łatwe – kosztowały nas sporo emocji i pracy fizycznej. Dziś możemy powiedzieć, że nasz lokal jest już gotowy na 95%. Dlaczego nie na 100% zapytacie? Otóż sami mamy wysokie wymagania, a na dodatek uczymy się słuchając opinii osób, które nas odwiedzają. W związku z powyższym chyba nigdy nie będzie u nas wszystko gotowe tak, żebyśmy spoczęli na laurach.

Dwa miesiące to bardzo mało czasu, a mimo to jesteśmy dumni z tego co udało nam się zrobić.

 

 • Po pierwsze – wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Sale konferencyjne Katowicena warsztaty i szkolenia idzie nam całkiem dobrze. Cieszymy się, że mamy już kilku trenerów, instruktorów i coachów, którzy wracają do nas i organizują u nas swoje szkolenia, warsztaty i sesje. A najważniejsze jest to, że wszystkie wydarzenia, które odbyły się w naszej Strefie do tej pory są spójne z tym, co chcemy tu robić. Mimo, że nasz kalendarz ciągle się wypełnia mamy jeszcze wolne terminy i zapraszamy do współpracy.

 

 • Po drugie – prowadzimy mnóstwo rozmów z osobami mającymi bardzo ciekawe propozycje warsztatów i szkoleń.

  Czasem zazdrościmy aż takiej kreatywności. Już wkrótce pojawią się u nas kolejne nowości. Uchylając rąbka tajemnicy – będą zajęcia jogi, mindfulness, koncerty kamertonowe, ciekawa propozycja warsztatów dla kobiet.

 • Po trzecie – co najmniej raz w miesiącu odbywać się będą warsztaty kreatywne dla dzieci.

Oprócz kreatywnych urodzin dla najmłodszych, proponujemy kolejne warsztaty rozwojowe. Już w najbliższą niedzielę, dzieci wspólnie z rodzicami wykonają ozdoby świąteczne.

 • Po czwarte – dbamy również o rozwój przedsiębiorczości i obecności w Internecie.

  Sale konferencyjne Katowice Google AdWordsMamy doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz reklamie i analityce w Internecie. Wciąż doskonalimy się w czasie naszych szkoleń, warsztatów i prezentacji prowadzonych w ramach projektu Internetowe Rewolucje z Google. W związku z tym chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą. Już w kwietniu ruszają szkolenia z Google AdWordsi Analytics, a następnie cykliczne szkolenia z marketingu internetowego. Planujemy też uruchomienie, a właściwie reaktywację, darmowych warsztatów w ramach cyklu „Interaktywne Czwartki”, w czasie których połączymy wiedzę marketingową z rozwojem osobistym.

 • Po piąte – już w maju zapraszamy wszystkich trenerów i sympatyków facebookowej grupy Trener Trenerowi Trenerem

  do wspólnych spotkań, które organizowane będą raz w miesiącu. Będzie to czas na wymianę doświadczeń, testowanie własnych programów szkoleniowych, czy niezwykle pomocnych w pracy trenera gier szkoleniowych. Będzie tu też możliwość przeprowadzenia płatnych szkoleń i warsztatów, rozwijających kompetencje trenerskie.

 • Po szóste – startujemy z Klubem Doradcy Zawodowego w Katowicach.

  Wiemy, że w innych miastach takie kluby działają i dbają o rozwój swoich członków. Chcielibyśmy również, aby Strefa Dobry Start stała się miejscem wymiany doświadczeń związanych z tym zawodem.

 • Po siódme – projekty unijne dla bezrobotnych i nie aktywnych zawodowo.

Prowadzimy dwa projekty „Czas na zmiany” dla Mazowieckiej Grupy szkoleniowo Doradczej i „Młodość to atut nie przeszkoda” dla Polbi Sp. z o.o.

projekty unijne Strefa Dobry StartJak widzicie pomysłów mamy sporo. Liczymy na Wasze wsparcie i uczestnictwo. Ze swojej strony oferujemy zaangażowanie i uwagę dla każdego pomysłu związanego z realizacją warsztatów i szkoleń oraz profesjonalne podejście do kwestii wynajmu sal szkoleniowych, ich wyposażenia i obsługi cateringowej. Można z nami negocjować, uważamy, że jesteśmy elastyczni, zwróćcie jednak uwagę fakt, że nasze ceny są i tak bardzo konkurencyjne w stosunku do stawek oferowanych w naszym mieście. Szukamy różnych form współpracy, jesteśmy gotowi na barter usług, jednak nie możemy wynajmować pomieszczeń za kwotę, która nie przewyższa ponoszonych przez nas kosztów, a niestety często otrzymujemy takie właśnie propozycje.

Udostępnij: