Robimy sobie jaja

  • Post author:
  • Post published:3 kwietnia 2017
  • Post category:Blog

Warsztaty dla dzieci

Za nami kolejne już kreatywne warsztaty dla dzieci. Tym razem tematem były ozdoby wielkanocne. Prowadzącą warsztaty była Ania Bilczyńska, mama dwójki dzieci, fanka kreatywności, przeciwniczka wychowywania dzieci przy użyciu telewizora. Dzieci własnoręcznie lub wraz z rodzicami wykonały wielkie wielkanocne jaja wykorzystując kolorowe osikowe łuski i inne ozdoby. Ponieważ jak tradycja każe jaja powinny być w koszyczkach uczestnicy wykonali również piękne koszyki, w których zabrali jaja do domu.

W warsztatach uczestniczyło 11 dzieci wraz z rodzicami. Nie tylko najmłodsi świetnie się bawili. Rodzice również brali aktywny udział w pracach nad ozdobami. Wykonane przedmioty przypominały małe dzieła sztuki. Śmiało konkurować mogły z tymi sprzedawanymi na kiermaszu świątecznym.

Cieszymy się, że zarówno dzieci jak i rodzice po ponad dwóch godzinach opuścili naszą Strefę weseli i zadowoleni. Trzymamy Was za słowo, że do nas wrócicie :). My już powoli myślimy o tematyce majowych warsztatów, na które Was serdecznie zapraszamy. Szczegóły już wkrótce, a tymczasem zobaczcie zdjęcia.

Udostępnij: