Robimy sobie jaja!

  • Post author:
  • Post published:14 marca 2017
  • Post category:Blog

Kreatywne warsztaty dla dzieci Robimy sobie jaja!

Już niedługo Wielkanoc. Nie samymi porządkami świątecznymi, zakupami i jedzeniem człowiek żyje, więc po raz kolejny zapraszamy dzieci do własnoręcznego wytworzenia ozdób świątecznych.

Po pierwszej, ubiegłorocznej edycji warsztatów, w których udział wzięło 10 twórców, przyszedł czas na następną. Tym razem spotykamy się w niedzielę, po południu w Strefie Dobry Start.

Warsztaty dla dzieci KatowiceNa warsztatach dzieci wykonają wielkanocne jajo, które będzie pięknie wyglądało na świątecznym stole. Za materiał posłużą kolorowe płatki z drewna osikowego, inspiracje da nam wyobraźnia. Każdy z uczestników warsztatów wróci do domu z własnoręcznie wykonanym małym dziełem sztuki.

Nie określamy wieku minimalnego dzieci, ale chcemy, aby to dzieci wykonały prace samodzielnie (bo to daje największą satysfakcję). Rodzice oczywiście mogą dołączyć do tego zadania ale jeżeli Wasze dzieci są na tyle samodzielne, żeby pozostać pod naszą opieką – nie ma sprawy.  Możecie w tym czasie udać się na zakupy. Jeżeli zostaniecie, proponujemy Wam pyszne cappuccino z ciastkiem.

Nad wszystkim będzie czuwała osoba doświadczona w pracy z tym materiałem i z …dziećmi – Ania Bilczyńska, oraz ekipa Strefy Dobry Start 🙂

Więcej zdjęć na stronie Małe Dzieła Sztuki

Zapraszamy serdecznie. Liczba miejsc ograniczona.

Termin:  2.04.2017r. godzina 15.00 do około 17.30/18.00

Koszt: 25 zł

Cappuccino: 5 zł

Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową przez formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pytania i wątpliwości? Zadzwoń: 790 620 433

 

Udostępnij: