Centrum Edukacji Strefa Dobry Start - tworzenie stron www

Nowoczesne strony www

Jeżeli potrzebują Państwo nowej strony www lub chcą przebudować obecną, zapraszamy do nas. Tworzymy funkcjonalne strony, które wyróżnia wysoka intuicyjność i atrakcyjna szata graficzna. Aby zapewnić maksymalną łatwość w modyfikacji zawartości witryny, korzystamy z szablonów WordPress. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wraz z rozwojem swojej firmy będą mogli odpowiednio przebudować stronę i dostosować ją do najnowszych trendów w branży.

Współpracujemy z kilkoma dostawcami hostingu, między innymi: Smarthost, LH dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie dla danego użytkownika umiejscowienie strony w sieci.

Mając na uwadze dynamiczny wzrost liczby użytkowników mobilnych, projektujemy responsywne strony www. Dzięki temu witryny są przyjazne dla każdego użytkownika, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu są przeglądane. O tym jak ważne jest dostosowanie stron do urządzeń mobilnych świadczy to, że Google wszystkie nowe rozwiązania związane z wyszukiwaniem testuje najpierw na urządzeniach mobilnych a dopiero później wprowadza na komputery stacjonarne.

Każdemu naszemu Klientowi proponujemy założenie bezpłatnej wizytówki firmy w Google Moja Firma i umieszczenie linku do niej na stronie www. Współpracujemy z kilkoma fotografami wykonującymi zdjęcia również w formie panoram 360°. Wszystkie zdjęcia i grafiki pozyskujemy z legalnych źródeł!

Dbamy o przejrzystość strony i czytelną strukturę informacji. Staramy się aby każda ze stron posiadała określony cel i była przyjazna użytkownikowi. Dodatkowo wykonujemy rzetelną optymalizację strony, aby ułatwić jej osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Po stworzeniu strony nikt nie pozostaje bez naszego wsparcia. Aktualizujemy na bieżąco zarówno strony internetowe, jak również dbamy o obecność Klienta w social media. Tworzymy i prowadzimy kampanie płatne zarówno w wyszukiwarkach jak i social mediach takich jak: Facebook, Instagram, Linkedin.

Realizowaliśmy zamówienia między innymi dla:

Interesują Cię szkolenia z Google AdWords, Analytics, SEO? Zapraszamy na nasze szkolenia organizowane przez Arkana E-Marketingu. Szczegóły szkoleń organizowanych w Strefie dobry Start znajdziesz na naszej stronie w zakładce E-Marketing

Tomasz
Laboratorium Druku 3D
Czytaj więcej
Polecam współpracę w zakresie tworzenia strony i jej obsługi. Kompetentne podejście, szybkie zmiany i aktualizacja.
Ola
NZOZ All-Medicus
Czytaj więcej
Od 2016 roku korzystamy z usług. Strona świetnie zarządzana wszystko działa. Polecam
Sabina
Nasza Szkoła Katowice
Czytaj więcej
To już 6 rok naszej współpracy i trzecia strona dla naszej organizacji. Polecamy.
Michał
Salon Fryzjerski Wadas
Czytaj więcej
Strona podoba się klientom, a to najważniejsze. Bardzo dobry kontakt szybkie zmiany wprowadzane na stronie.
Dworek Parkowy
Restauracja Dworek Parkowy
Czytaj więcej
Bezproblemowa współpraca. Polecamy.
Mariusz
Dom Przyjęć Finezja
Czytaj więcej
Dobre pomysły, szybka realizacja. Polecamy stałą współpracę.
Poprzedni
Następny