Centrum Edukacji Strefa Dobry Start- szkolenia Katowice

Nowoczesne strony www

Jeżeli potrzebują Państwo nowej strony www lub chcą przebudować obecną, zapraszamy do nas. Tworzymy funkcjonalne strony, które wyróżnia wysoka intuicyjność i atrakcyjna szata graficzna. Aby zapewnić maksymalną łatwość w modyfikacji zawartości witryny, korzystamy z szablonów WordPress. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wraz z rozwojem swojej firmy będą mogli odpowiednio przebudować stronę i dostosować ją do najnowszych trendów w branży.

Współpracujemy z kilkoma dostawcami hostingu, między innymi OVH, LH, HOME, AZ dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie dla danego użytkownika umiejscowienie strony w sieci.

Mając na uwadze dynamiczny wzrost liczby użytkowników mobilnych, projektujemy responsywne strony www. Dzięki temu witryny są przyjazne dla każdego użytkownika, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu są przeglądane. O tym jak ważne jest dostosowanie stron do urządzeń mobilnych świadczy to, że Google wszystkie nowe rozwiązania związane z wyszukiwaniem testuje najpierw na urządzeniach mobilnych a dopiero później wprowadza na komputery stacjonarne.

Każdemu naszemu Klientowi proponujemy założenie bezpłatnej wizytówki firmy w Google Moja Firma i umieszczenie linku do niej na stronie www. Współpracujemy z kilkoma fotografami wykonującymi zdjęcia również w formie panoram 360°. Wszystkie zdjęcia i grafiki pozyskujemy z legalnych źródeł!

Dbamy o przejrzystość strony i czytelną strukturę informacji. Staramy się aby każda ze stron posiadała określony cel i była przyjazna użytkownikowi. Dodatkowo wykonujemy rzetelną optymalizację strony, aby ułatwić jej osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Po stworzeniu strony nikt nie pozostaje bez naszego wsparcia. Aktualizujemy na bieżąco zarówno strony internetowe, jak również dbamy o obecność Klienta w social media. Tworzymy i prowadzimy kampanie płatne zarówno w wyszukiwarkach jak i social mediach takich jak: Facebook, Instagram, Linkedin.

Realizowaliśmy zamówienia między innymi dla:

Interesują Cię szkolenia z Google AdWords, Analytics, SEO? Zapraszamy na nasze szkolenia organizowane przez Arkana E-Marketingu. Szczegóły szkoleń organizowanych w Strefie dobry Start znajdziesz na naszej stronie w zakładce E-Marketing