Centrum Edukacji Strefa Dobry Start- szkolenia Katowice

Szkolenia dla firm Katowice

Oferujemy szkolenia i usługi dla pracowników i przedsiębiorców chcących tworzyć lub rozwijać własne biznesy oraz zdobywać nowe kompetencje i kwalifikacje. Specjalizujemy się w szkoleniach rozwijających kompetencje sprzedażowe, menedżerskie i marketingowe. Organizujemy szkolenia dla firm z poniższych tematów:

W ramach działalności szkoleniowej współpracujemy z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach. Szkolenia współorganizowane z uczelnią znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych z możliwością skorzystania z 80% dofinansowania! Wszystkie terminy szkoleń i warsztatów otwartych znajdują się na stronie wydarzenia.

Szkolenia biznesowe

Realizowaliśmy szkolenia między innymi dla:

  • MEDIACAP SA,
  • Google Internetowe Rewolucje,
  • Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej,
  • KSK Legal kancelaria adwokacka i radcowska.
  • Mazowieckiej Grupy Szkoleniowo Doradczej,
  • Polbi Sp. z o.o.,
  • Zebco Europe GmbH Sp. z o.o.,
  • IM-BTH,
  • Gora Sp z o.o.,
  • Index-Agama Sp. z o.o.

Czym się zajmujemy:

coaching

Rozwój osobisty

Spotkania coachingowe i warsztaty rozwojowe, podczas których Uczestnicy rozwijają umiejętności interpersonalne. Rozwijają kreatywność, asertywność, komunikację interpersonalną, budują poczucie własnej wartości i samoakceptacji, odnajdują swoją siłę i motywację do działania!Dokładamy wszelkich starań, aby zapraszane przez nas osoby były dla Was inspiracją, wsparciem i impulsem do pozytywnych zmian. Podczas zajęć odkrywamy nowe zainteresowania, dzielimy się swoimi pasjami i zachęcamy do działania!

szkolenia

Rozwój zawodowy

Wszelkie działania, zarówno grupowe, jak i indywidualne wspierające rozwój kompetencji zawodowych i przedsiębiorczości.To spotkania wspierające osoby „na zakręcie zawodowym” – doradztwo zawodowe, indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe, pozwalające zastanowić się, w jakim kierunku chcemy podążać, aby praca sprawiała nam radość. Podpowiadają co zrobić, aby odnaleźć harmonię i równowagę pomiędzy życiem prywatnym i osobistym!Wspieramy przede wszystkim młodzież, osoby bezrobotne i bierne zawodowo, kobiety i mamy. Ale nie tylko.

Strefa Dobry Start - szkolenia Katowice

Informujemy, że istnieje możliwość zamówienia u nas szkoleń dla firm i warsztatów zamkniętych.  Działamy na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla kameralnych grup, jak i grup liczących ponad 100 osób. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego, jak i duże firmy i uczelnie. Mamy kilkuletnie doświadczenie na rynku szkoleń zarówno otwartych, jak i dofinansowanych ze środków unijnych. Współpracując z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach część szkoleń została wpisana do bazy Usług Rozwojowych z możliwością uzyskania dofinansowania!