Szkolenia Katowice

Warsztaty i szkolenia Katowice w Strefa Dobry Start

Rozwój osobisty

spotkania coachingowe i warsztaty rozwojowe, podczas których Uczestnicy rozwijają umiejętności interpersonalne tj. kreatywność, asertywność, czy komunikatywność, budują poczucie własnej wartości i samoakceptacji, odnajdują swoją siłę i motywację do działania! Dokładamy wszelkich starań, aby zapraszane przez nas osoby były dla Was inspiracją, wsparciem i impulsem do pozytywnych zmian. Podczas zajęć odkrywamy nowe zainteresowania, dzielimy się swoimi pasjami i zachęcamy do działania!

Rozwój zawodowy

wszelkie działania, zarówno grupowe, jak i indywidualne wspierające rozwój kompetencji zawodowych, przedsiębiorczości oraz idei work & life balance.

To spotkania wspierające osoby „na zakręcie zawodowym” – doradztwo zawodowe, indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe, pozwalające zastanowić się w jakim kierunku chcemy podążać, aby praca sprawiała nam radość oraz co zrobić, aby odnaleźć harmonię i równowagę pomiędzy życiem prywatnym i osobistym! Wspieramy przede wszystkim młodzież, osoby bezrobotne i bierne zawodowo, kobiety i mamy. Ale nie tylko 😉

Szkolenia dla firm

oferujemy także szkolenia i usługi dla pracowników i przedsiębiorców chcących tworzyć lub rozwijać własne biznesy oraz zdobywać nowe kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Organizujemy między innymi szkolenia z zarządzania zespołem, negocjacji handlowych, podnoszące efektywność sprzedawców, a także szkolenia z e-marketingu, reklamy w Google AdWords, analityki internetowej i inne.

Wszystkie terminy szkoleń i warsztatów otwartych znajdują się na stronie wydarzenia.

Strefa Dobry Start szkolenia Katowice

informuje, że istnieje możliwość zamówienia szkoleń i warsztatów zamkniętych.  Działamy na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla kameralnych grup jak i grup liczących ponad 100 osób. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i duże firmy i uczelnie. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na rynku szkoleń zarówno otwartych jak i dofinansowanych z środków unijnych. Zapraszamy do kontaktu.