Szkolenia Katowice

Centrum Edukacji Strefa Dobry Start- szkolenia Katowice

Szkolenia dla firm Katowice

Oferujemy szkolenia i usługi dla pracowników i przedsiębiorców chcących tworzyć lub rozwijać własne biznesy oraz zdobywać nowe kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Specjalizujemy się w szkoleniach rozwijających kompetencje sprzedażowe i menedżerskie. Organizujemy szkolenia dla firm z poniższych tematów:

 • zarządzanie zespołem pracowniczym,
 • zarządzanie zmianą w organizacji
 • kreatywność i efektywność pracowników
 • psychologia obsługi klienta
 • obsługa klienta dla pracowników administracji samorządowej,
 • trudne sytuacje w pracy z klientem
 • negocjacje handlowe,
 • efektywność sprzedawców,
 • asertywność w biznesie,
 • reklama w wyszukiwarkach szkolenie Google AdWords,
 • analityka internetowa Google Analytics,
 • podstawy SEO

W ramach działalności szkoleniowej współpracujemy z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach. Szkolenia współorganizowane z GWSH Katowice znajdują się w Bazie Usług  Rozwojowych z możliwością skorzystania z 80% dofinansowania! Wszystkie terminy szkoleń i warsztatów otwartych znajdują się na stronie wydarzenia. Realizowaliśmy szkolenia między innymi dla: Google Internetowe Rewolucje, MEDIACAP SA, Mazowieckiej Grupy Szkoleniowo Doradczej, Polbi Sp. z o.o., Zebco Europe GmbH Sp. z o.o., IM-BTH, Gora Sp z o.o., Index-Agama Sp. z o.o.

Rozwój osobisty

spotkania coachingowe i warsztaty rozwojowe, podczas których Uczestnicy rozwijają umiejętności interpersonalne tj. kreatywność, asertywność, komunikację interpersonalną, budują poczucie własnej wartości i samoakceptacji, odnajdują swoją siłę i motywację do działania! Dokładamy wszelkich starań, aby zapraszane przez nas osoby były dla Was inspiracją, wsparciem i impulsem do pozytywnych zmian. Podczas zajęć odkrywamy nowe zainteresowania, dzielimy się swoimi pasjami i zachęcamy do działania!

Rozwój zawodowy

wszelkie działania, zarówno grupowe, jak i indywidualne wspierające rozwój kompetencji zawodowych, przedsiębiorczości oraz idei work & life balance.

To spotkania wspierające osoby „na zakręcie zawodowym” – doradztwo zawodowe, indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe, pozwalające zastanowić się w jakim kierunku chcemy podążać, aby praca sprawiała nam radość oraz co zrobić, aby odnaleźć harmonię i równowagę pomiędzy życiem prywatnym i osobistym! Wspieramy przede wszystkim młodzież, osoby bezrobotne i bierne zawodowo, kobiety i mamy. Ale nie tylko 😉

Strefa Dobry Start – szkolenia Katowice

Informujemy, że istnieje możliwość zamówienia u nas szkoleń dla firm i warsztatów zamkniętych.  Działamy na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla kameralnych grup jak i grup liczących ponad 100 osób. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i duże firmy i uczelnie. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na rynku szkoleń zarówno otwartych jak i dofinansowanych z środków unijnych. Współpracując z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach część szkoleń została wpisana do bazy Usług Rozwojowych z możliwością uzyskania dofinansowania!

Zapraszamy do kontaktu.