Szkolenie Zarządzanie zespołem pracowniczym

W partnerstwie z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach zapraszamy na dwu dniowe szkolenie Zarządzanie zespołem pracowniczym. Szkolenie ma charakter warsztatowy. W jego trakcie będziemy pracować nad kompetencjami menedżerskimi takimi jak: komunikacja interpersonalna, ocena pracownika, motywowanie, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, konstruktywna krytyka i informacja zwrotna, asertywność, zarządzanie konfliktem itp. W czasie szkolenia uczestnicy wezmą udział w kilku grach szkoleniowych, podnoszących kompetencje menedżerskie.

Jako dodatek do szkolenia zapraszamy do wypełnienia i omówienia testu DISC opisującego style zachowań. Znając swój styl zachowania w zespole możemy znacząco poprawić komunikację w zespole, stworzyć lepszą atmosferę pracy i odpowiednio rozdzielać i delegować zadania. Zwiększysz również zadowolenie ze swojej pracy, dopasujesz komunikat do stylu zachowań pracownika i lepiej poznasz swój zespół.

Dla kogo?

 • kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla,
 • osób kierujących zespołami
 • kierowników działów
 • menedżerów
 • liderów w organizacji

Program szkolenia obejmuje między innymi:

  • rola i znaczenie kultury organizacji
  • koncepcje przywództwa
  • style zarządzania
  • kompetencje lidera
  • role w zespole
  • przywództwo w organizacji
  • komunikację interpersonalną
  • zasady motywowania pracowników

Szczegółowy program 

Najbliższe terminy: 29/30 maj 2021

Koszt uczestnictwa:

1160 zł. brutto wraz z  testem DISC z indywidualną sesją objaśniającą.

Zapisy: przez zakładkę KONTAKT lub szkolenia@gwsh.pl 

Szkolenie Zarządzanie zespołem pracowniczym prowadzi:

Szkolenie zarządzanie zespołemMaciej Westerowski MW Business Coaching – trener na poziomie odpowiadającym EQF 5 European Qualification Framework (Senior trainer), doradca zawodowy, coach, wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami. Wspólpracuje jako trener między innymi z: Mazowiecką Grupą Szkoleniowo Doradczą, Polbi Sp. z o.o., Strefą Dobry Start, Google Internetowe Rewolucje, GWSH Katowice, Media Cap Sp. z o.o., Index – Agama. Więcej informacji na https://maciejwesterowski.pl

Przykładowe referencje:

Fabryka plastików Gliwice: „Szkolenie zarządzanie zespołem zostało przeprowadzone z należytą starannością, rzetelnie i profesjonalnie pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Wykładowca prowadzący zajęcia wykazał się dużym osobistym zaangażowaniem i wrażliwością wobec słuchaczy”

Gora Sp. z o o: „Szkolenie z zarządzania zespołem w warunkach zmiany, miedzy innymi dzięki wykorzystaniu gier szkoleniowych pozwoliło nam doświadczyć teorii, którą samą w sobie trudno by było nam przyswoić. Razem z prowadzącym wypracowaliśmy własny system i standardy zarządzania, które idealnie wpasowały się w naszą organizację i co najważniejsze dają efekty”

Marek – MLab: „Dzięki szkoleniu prowadzonemu przez Maćka wreszcie jestem w stanie zrozumieć, że nie wszyscy jednakowo rozumieją moje komunikaty, oraz to, że muszę nie da się wszystkimi członkami zespołu zarządzać w ten sam sposób. Poznałem również mechanizmy, które towarzyszą wprowadzaniu zmiany w organizacji”

Masz pytania napisz do mnie!

  * Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych. Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zobacz nasze pozostałe szkolenia.