Tydzień e-marketingu w Strefie!

  • Post author:
  • Post published:29 sierpnia 2017
  • Post category:Blog

Szkolenia Google AdWords i nowości Google Moja Firma

W tym tygodniu, w Strefie odbyły się dwa szkolenia związane z marketingiem internetowym. Z inicjatywy Arkana E-Marketingu, odbyło się darmowe spotkanie dotyczące Wizytówek Google Moja Firma prowadzone przez Macieja Westerowskiego oraz podstawowe szkolenie Google AdWords, prowadzone przez certyfikowanego trenera AdWords Pawła Bilczyńskiego. Jeśli interesujesz się SEO, SEM lub nowościami w marketingu internetowym, żałuj jeśli nie byłeś na żadnym z tych spotkań. Kolejne już we wrześniu!

Szkolenie Wizytówka Google Moja Firma

szkolenie Google Moja FirmaTo drugie z serii darmowych, comiesięcznych szkoleń, oferowanych przez Arkana E-Marketingu. Tym razem, głównym prowadzącym był Maciej Westerowski. Uczestnicy przekonali się jak ważna w promocji lokalnej może być wizytówka Google. Opisane były wszystkie techniki pozycjonowania takiej wizytówki, między innymi znaczenie wpisów oraz ocen i opinii. Dodatkowo, każdy zainteresowany dowiedział się jak poprzez wizytówkę założyć swoją pierwszą, w pełni darmową, intuicyjną i szybką do założenia stronę internetową. Uczestnikom bardzo się całość spodobała. Potwierdzili, że część wiedzy jest dla nich całkowitą nowością i przyda się w przyszłej pracy nad pozycjonowaniem swoim lub klienta.

Szkolenie Google AdWords dla Początkujących

Profesjonalne wydarzenie zakończone certyfikatem dla każdego z uczestników. Ośmiogodzinne wprowadzenie do świata reklamy w wyszukiwarce Google. Poruszane były podstawowe informacje takie jak znaczenie słów kluczowych, ich dobór, czym jest długi ogon, jak dobierać hasła reklamowe do swojej kampanii AdWords oraz inne. Uczestnicy brali udział w różnego rodzaju ćwiczeniach, oraz tworzyli swoją kampanię AdWords od podstaw, na przykładzie swoich własnych biznesów lub propozycji prowadzącego Pawła Bilczyńskiego. Kampania obejmowała wyznaczenie priorytetowych słów kluczowych, głównych atutów firmy, opisów reklam aż po założenia konta Google AdWords, wyznaczanie zasięgu, określanie CPC i startowanie kampanii. Omówione zostały pojęcia konwersji oraz jak monitorować jej współczynnik podczas trwania kampanii.

Więcej tego typu spotkań?

Oczywiście. Strefa Dobry Start ma w planach dalsze organizacje szkoleń e-marketingowych. Na ten moment, za mniej więcej 3 tygodnie, kontynuowane będzie szkolenie AdWords, tym razem zarówno dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Dodatkowo, 19 września planowane jest kolejne darmowe szkolenie. Tym razem, dzięki ścisłej współpracy z Arkana E-Marketingu przedstawimy zalety i wady AdWords Express. Przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu marketingu na zamówienie, dla firm, pracowników, lub prywatnych grup osób. Bądźcie na bieżąco ze szkoleniami, zapraszamy do polubienia Facebooka Strefy oraz Arkana E-Marketingu, żeby nie pominąć niczego, co mogłoby Cię zainteresować. Zapraszamy!

Udostępnij: