Warsztaty ajurwedyjskie

  • Post author:
  • Post published:20 maja 2017
  • Post category:Blog

Warsztaty ajurwedyjskie

„Ajurweda od podstaw – rutyna dzienna (dinacarya), wieczorna (ratricarya) oraz dostosowanie się do pór roku (rtucarya) jako filary dobrego zdrowia”.

warsztaty ajurwedyjskie KatowiceNie ma na świecie człowieka, który nie chciałby być zdrowy i szczęśliwy. Szukamy więc recept na dobre samopoczucie i sukces – recept trudnych i skomplikowanych. Tymczasem najskuteczniejsze rozwiązania są nie tylko proste i tanie, ale także leżą w zakresie możliwości każdego z nas!

Ajurweda

I o tym właśnie traktuje AJURWEDA. Sztuka życia i długowieczności. Starożytny system medyczny i profilaktyczny. Jeszcze do niedawna zupełnie nieznana. Dziś cieszy się coraz większą popularnością i w pełni zasłużonym uznaniem.

  • O tym, jak świadomie, samodzielnie i na co dzień dbać o zdrowie;
  • O tym, jak w szalonym tempie współczesnego życia znaleźć i pielęgnować dobre i zdrowe nawyki;
  • O tym, jak akceptować nieuniknione zmiany, cieszyć się nimi i nie pozwalać, by były źródłem chorób i cierpień;

Ajurweda KatowiceO tym wszystkim będziemy mieli okazję porozmawiać z wyjątkowymi gośćmi podczas warsztatów „Ajurweda od podstaw – rutyna dzienna (dinacarya), wieczorna (ratricarya) oraz dostosowanie się do pór roku (rtucarya) jako filary dobrego zdrowia”. Zapraszamy do uczestnictwa osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z Ajurwedą, ale nie tylko! Warsztat będzie także dobrą okazją do uzupełnienia swojej wiedzy i zadania pytań doświadczonym praktykom dla osób, które Ajurwedę znają i stosują jej zalecenia w codziennym życiu

Warsztaty poprowadzą dr Sanskriti i Suraj Mirashi z Indii –  dyplomowani lekarze Ajurwedy i medycyny konwencjonalnej. Laureaci prestiżowej nagrody Healthcare, która nadawana jest za szczególne osiągnięcia medyczne, potwierdzającej wysoką jakość świadczonych usług.

Okazją do spotkania z lekarzami będzie także II Konferencja Ajurwedyjska w Katowicach „Między wschodem i zachodem – ajurweda dla każdego” w dn. 10-11.06.2017r. (http://lp.gwsh.pl/konferencja_ajurweda/) oraz prowadzone przez Nich indywidualne konsultacje. (http://zlotysrodekstudio.pl/warsztaty-katowice/138-konsultacje-u-lekarzy-ajurwedyjskich)

Zajęcia będą tłumaczone na język polski.

Termin:  08.06.2017r., godz. 18.00-20.00

Miejsce: Strefa Dobry Start, ul. Dyrekcyjna 4/2

Koszt: 35 zł

Masz pytania? Zadzwoń: 0 506 098 493

Zgłoszenia i pytania prosimy nadsyłać drogą mailową przez formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Udostępnij: