Warsztaty dla kobiet

Warsztaty dla kobiet – SILNA I PIĘKNA, NATURALNIE!

Zbliża się Dzień Kobiet, nasze święto! 🙂 Niech będzie ono okazją do spotkania we wspólnym gronie, zatrzymania się na chwilę w biegu codzienności i zadbania o siebie, o to, co dla nas ważne!

Zapraszamy na warsztaty dedykowane kobietom otwartym i poszukującym, w trakcie których zadbamy o siebie, zarówno w wymiarze duchowym, jak i cielesnym 😉

Część I – Dla Ducha (godz. 10.00-12.00)
Spotkanie coachingowe, które pozwoli nam na nowo odkryć swój potencjał i zachęci do zadbania o to, co w naszym życiu najważniejsze. Dzięki udziałowi w warsztatach obudzimy w sobie odwagę, aby ruszyć naprzód. Być kobietą, która inspiruje!

Część II – Dla Ciała… i ducha (godz. 12.15-15.15)
Warsztaty obejmujące ajurwedyjskie sposoby dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.
W oparciu o starożytne teorie, każda Uczestniczka wykona specjalny test i odkryje PRAKRITI – swoją wyjątkową, niepowtarzalną naturę i dowie się, co służy a co szkodzi jej zdrowiu i urodzie. Poznamy ajurwedyjskie spojrzenie na kosmetyki i hormony. Nie poprzestaniemy jedynie na słowach. Na koniec bowiem własnoręcznie wykonamy prosty, domowy kosmetyk – dla siebie lub kogoś bliskiego!

Warsztaty dla kobiet Strefa Dobry Start

Warsztaty dla kobiet poprowadzą dwie niezwykłe, inspirujące na co dzień, kobiety:

Beata Master – doktor nauk społecznych, coach, szkoleniowiec, doradca zawodowy z ogromnym doświadczeniem, autorka programów rozwojowych dla kobiet, i nie tylko, właścicielka i twórczyni BE-MASTER, Prezes Fundacji Pracownia Jutr

Grażyna Kotlorz – konsultantka ajurwedy (Instytut Jiva w Faridabad, Indie), autorka bloga Spokojnie – to tylko ajurweda!, nauczycielka jogi, autorka i opiekunka merytoryczna studiów podyplomowych „Ajurweda – holistyczna koncepcja zdrowia” realizowanych w Centrum Terapii Holistycznych GWSH w Katowicach. Na co dzień prowadzi studio pracy z ciałem Złoty Środek w Katowicach.

Będzie też czas na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, rozmowy kuluarowe i nawiązanie nowych znajomości! Zapraszam do stworzenia z nami wyjątkowej atmosfery!

Najbliższy termin:  11.03.2017r.

Koszt:

Część I: 25 zł

Część II: 35 zł

Przy zapisie na całość wydarzenia: 50 zł

Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową przez formularz:

Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla początkujących TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla średniozaawansowanych TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google Analytics dla początkujacych TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maciej Westerowski MW Business Coaching - Strefa Dobry Start NIP 6291015043, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w związku z realizacją w/w zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na czas realizacji zgłoszenia lub do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia. W/w celu prosimy o kontakt poprzez formularz.

TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maciej Westerowski MW Business Coaching - Strefa Dobry Start NIP 6291015043, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.

TakNie

Pytania i wątpliwości? Zadzwoń: 506 098 493