Warsztaty dla kobiet

Warsztaty dla kobiet – SILNA I PIĘKNA, NATURALNIE!

Zbliża się Dzień Kobiet, nasze święto! 🙂 Niech będzie ono okazją do spotkania we wspólnym gronie, zatrzymania się na chwilę w biegu codzienności i zadbania o siebie, o to, co dla nas ważne!

Zapraszamy na warsztaty dedykowane kobietom otwartym i poszukującym, w trakcie których zadbamy o siebie, zarówno w wymiarze duchowym, jak i cielesnym 😉

Część I – Dla Ducha (godz. 10.00-12.00)
Spotkanie coachingowe, które pozwoli nam na nowo odkryć swój potencjał i zachęci do zadbania o to, co w naszym życiu najważniejsze. Dzięki udziałowi w warsztatach obudzimy w sobie odwagę, aby ruszyć naprzód. Być kobietą, która inspiruje!

Część II – Dla Ciała… i ducha (godz. 12.15-15.15)
Warsztaty obejmujące ajurwedyjskie sposoby dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.
W oparciu o starożytne teorie, każda Uczestniczka wykona specjalny test i odkryje PRAKRITI – swoją wyjątkową, niepowtarzalną naturę i dowie się, co służy a co szkodzi jej zdrowiu i urodzie. Poznamy ajurwedyjskie spojrzenie na kosmetyki i hormony. Nie poprzestaniemy jedynie na słowach. Na koniec bowiem własnoręcznie wykonamy prosty, domowy kosmetyk – dla siebie lub kogoś bliskiego!

Warsztaty dla kobiet Strefa Dobry Start

Warsztaty dla kobiet poprowadzą dwie niezwykłe, inspirujące na co dzień, kobiety:

Beata Master – doktor nauk społecznych, coach, szkoleniowiec, doradca zawodowy z ogromnym doświadczeniem, autorka programów rozwojowych dla kobiet, i nie tylko, właścicielka i twórczyni BE-MASTER, Prezes Fundacji Pracownia Jutr

Grażyna Kotlorz – konsultantka ajurwedy (Instytut Jiva w Faridabad, Indie), autorka bloga Spokojnie – to tylko ajurweda!, nauczycielka jogi, autorka i opiekunka merytoryczna studiów podyplomowych „Ajurweda – holistyczna koncepcja zdrowia” realizowanych w Centrum Terapii Holistycznych GWSH w Katowicach. Na co dzień prowadzi studio pracy z ciałem Złoty Środek w Katowicach.

Będzie też czas na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, rozmowy kuluarowe i nawiązanie nowych znajomości! Zapraszam do stworzenia z nami wyjątkowej atmosfery!

Najbliższy termin:  11.03.2017r.

Koszt:

Część I: 25 zł

Część II: 35 zł

Przy zapisie na całość wydarzenia: 50 zł

Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową przez formularz:

Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla początkujących TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla średniozaawansowanych TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google Analytics dla początkujacych TakNie

* Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych. Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

Pytania i wątpliwości? Zadzwoń: 506 098 493