Strefa Dobry Start Katowice

Warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku przedszkolnym

W dzieciach drzemią nieskończone pokłady pozytywnej energii, radości, chęci działania i kreatywności.  Uwielbiamy je za ich otwartość, spontaniczność i niczym nie pohamowaną ciekawość świata. Uważamy, że są to cechy, które warto w nich pielęgnować, wspierać i rozwijać. Tylko dzięki temu nasze dzieci będą w przyszłości równie zadowolonymi z życia, ciekawymi i różnobarwnymi dorosłymi!

Warsztaty kreatywne dla dzieci

 

Warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku przedszkolnym w Strefie Dobry Start w Katowicach to zajęcia, w trakcie których dzieciaki wykonują kolorowe prace plastyczne, tworzą swoje małe dzieła sztuki używając najróżniejszych materiałów papierniczych, ale i przedmiotów codziennego użytku. Bawiąc się wspólnie, współtworząc scenariusze zabaw, ruszają się tańcząc i śpiewając, wzmacniają  świadomość swojego ciała!

Wszystko to powoduje, że dzieci stają się pewne siebie, odważniejsze w kontaktach z rówieśnikami, rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność, chętniej uczestniczą w innych tego typu zabawach, a przede wszystkim cieszą się, śmieją i świetnie się bawią!

Zapraszamy do udziału w warsztatach dzieci w wieku 3-5 lat. Zadzwoń po szczegóły.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów kreatywnych także dla zamkniętej grupy ok. 8 dzieci np. w trakcie przyjęcia urodzinowego w Strefie Dobry Start!

Zamknij
Call Now Button
Szkolenia Katowice
Trening kompetencji interpersonalnych