Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych – KREMY

  • Post author:
  • Post published:13 grudnia 2018
  • Post category:Blog

Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatyw dla drogich i nieskutecznych drogeryjnych kosmetyków oraz chemicznych leków i antybiotyków. To zdecydowanie dobry kierunek dla osób, którym naprawdę zależy na tym, aby dbać o siebie i swoje zdrowie!

Odkryj tajniki własnych receptur

Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów praktycznych, jest również niezwykle wciągające i fascynujące, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją drogę w kierunku zdrowego stylu życia, lub ją kontynuować, na pierwsze w Strefie Dobry Start warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. Krążą pogłoski, że to droga, z której rzadko zbaczają Ci, którzy już postawią na niej pierwsze kroki… 😉

Zdrowie naturalnie

W trakcie warsztatów z Martyną i Szymonem z Naturalnie Naturalni najmocniejszy akcent postawimy na proste, sprawdzone i łatwe do samodzielnego powtórzenia receptury, bazujące na naturalnych, ekologicznych składnikach. Nauczymy jak czytać składy kosmetyków i czego się w nich wystrzegać. Kiedy poznamy te tajniki, zaczniemy porównywać składy, przekonamy się jak duże pieniądze do tej pory płaciliśmy za marketing znanych marek…

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiesz własnoręcznie wykonane kosmetyki! Takie kosmetyki domowej produkcji to wspaniały prezent dla najbliższych na każdą okazję 🙂 Na warsztatach samodzielnie wykonasz 3 kremy:

  • Lekki, puszysty i matujący krem pod makijaż AWOKADO na bazie wosku roślinnego, z dodatkiem olejków eterycznych
  • Odżywczy krem na noc lub dla skóry suchej, na bazie wosku pszczelego
  • Balsam/masło do rąk i ciała na bazie hydrolatów, masła shea oraz olejków eterycznych

Prowadzący:

Martyna Majewska i Szymon Odyjas – blog NaturalnieNaturalni.pl

Termin:

20.01.2019r., godz. 12.00-15.00

Koszt:

190zł osoba

PROMOCJA: jeżeli namówisz na warsztaty znajomego i zapiszecie się do 31.12.2018r. – zapłacisz za udział w warsztatach 170zł.

Zapisy:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Udostępnij: