Strefa Dobry Start Katowice

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów – aktualności

Ze względu na niewielkie zmiany jakie przyszły do nas już jakiś czas temu, postanowiliśmy uaktualnić naszą galerię. Każde z tych pomieszczeń jest zadbane i przyjazne. Często słyszymy, że to miejsce ma swój klimat i ma w sobie to coś. Zawsze miło słucha się takich opinii, dlatego staramy się, aby każdy wychodził zadowolony i wracał do nas z przyjemnością. Zaczniemy od wejścia. Po prawej stronie od wejścia jest recepcja, na której zawsze jest osoba, która z uśmiechem obsłuży, pomoże bądź przekaże informacje. Znajdzie się tu również miejsce, w którym nasz gość może poczekać np. na spotkanie.

Sale i Gabinety na wynajem

Po lewej stronie od wejścia znajduje się Gabinet Magnoliowy, który jest jednym z ulubionych pomieszczeń. Są one przeznaczone do wszelkiego rodzaju spotkań w niewielkich grupach. My prowadzimy w nich doradztwa zawodowe, coachingi, konsultacje i inne. Nasi klienci równie często wykorzystują gabinet na spotkania psychologiczne, indywidualne warsztaty, rozmowy kwalifikacyjne, mediacje, czy coachingi. W gabinecie znajdują się dwa, wygodne fotele oraz stolik z krzesłami.

Kolejnym pomieszczeniem jest Sala Pergaminowa, która znajduje się również po lewej stronie, nieco dalej. Jest to nasza największa sala, która idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia, kursy. Rozmieszczenie krzeseł i stołów jest dopasowane do potrzeb klienta. W wyposażeniu sali jest rzutnik oraz tablica suchościeralna. Dodatkowo w ofercie mamy 3 opcje przerw kawowych usytuowanych przy wyjściu z sali oraz możliwość zamówienia lunch’u w jednej z pobliskich restauracji.

Wynajem sal i gabinetówKiedy wyjdziemy z Sali Pergaminowej na wprost zobaczymy Salę Platynową. Jest ona połączona z mniejszym pomieszczeniem – Gabinetem Platynowym. Podczas wynajmu sali, w mniejszym pomieszczeniu, organizujemy przerwę kawową. To bardzo wygodna opcja, która sprawia, że uczestnicy mają dwa pomieszczenia wyłącznie dla siebie. Sala Platynowa, zarówno jak i jej poprzedniczka, jest doskonałym wnętrzem na przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań grupowych.

Gabinet Platynowy jest świetną salką usytuowaną na samym końcu, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują ciszy i spokoju. Jest to miejsce, gdzie można całkowicie się odprężyć nie martwiąc się, że ktoś nas słyszy. W gabinecie znajdują się dwa, wygodne fotele, stolik z krzesłami i półka z książkami. Ustawienie bądź obecność stołu można modyfikować.

Mamy nadzieję, że zarówno zdjęcia jak i opis naszych sal zachęcą państwa do skorzystania z wynajmu. Strefa Dobry Start to miejsce, gdzie klienci wracają, a co więcej, przyprowadzają nowe, coraz to ciekawsze osoby! Jesteśmy otwarci na nieszablonowe, intrygujące pomysły, bo właśnie w takim kierunku chcemy się rozwijać.

Udostępnij:
Zamknij
Call Now Button
Szkolenia Katowice
Trening kompetencji interpersonalnych