Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów

Od 1 maja 2020 nie przyjmujemy rezerwacji sal szkoleniowych i gabinetów w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej.  

Czytaj dalej….

Sale szkoleniowe Katowice

Wynajmujemy sale szkoleniowe mieszczące od 2 do 20 osób, zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach, na wszelkiego rodzaju: kursy, szkolenia, warsztaty, ruchowe lub bardziej statyczne, spotkania firmowe, zebrania zespołów, członków stowarzyszeń, czy grup nieformalnych. 

Od września 2019 roku w dni robocze oferujemy do wynajmu w atrakcyjnych cenach większe sale szkoleniowe z klimatyzacją, mieszczące od 16 do 50 osób, zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach z dogodnym dojazdem i bezpłatnym parkingiem.

Często zadawane pytania FAQ

Koszt wynajęcia sal szkoleniowych Katowice Piotrowice, ul. Harcerzy Września 1939

 • 8 godzin  – 360 zł netto sale do 20 osób, 720 zł netto aula 45 osób 

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe po uprzedniej rezerwacji udostępniamy na 30 minut przed planowanym wynajem (chyba, że ustaliliśmy inaczej), po zakończeniu wynajmu czas na opuszczenie sali wynosi 15 minut. Przy przedłużeniu wynajmu pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem za pełną godzinę.

Bardzo prosimy o rezerwację zgodnie z potrzebami i poinformowanie uczestników aby przychodzili najwcześniej 30 minut przed planowanymi szkoleniami/warsztatami.

Aby dokonać rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci sprawdzą dostępne terminy i podadzą koszt wynajmu wraz z możliwymi opcjami dodatkowymi. Aby potwierdzić rezerwację konieczne jest przesłanie potwierdzenia mailem wraz z danymi firmy.

Płatności za wynajem sali szkoleniowej dokonywane są na podstawie faktury proforma. Uregulowanie należności jest gwarancją rezerwacji pomieszczenia. Za wynajem można zapłacić również gotówką.

Odwołanie rezerwacji sali szkoleniowej bezpłatnie jest możliwe do 7 dni przed planowanym wynajmem. W przypadku odwołania do 48 przed terminem rezerwacji pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% kosztu wynajmu. Odwołanie sali w terminie późniejszym skutkuje naliczeniem całkowitej kwoty należnej za wynajem. Oczywiście do wszystkich przypadków podchodzimy indywidualnie.

Rezerwację gabinetu można odwołać bezpłatnie do 24 godzin przed planowanym wynajmem. Odwołanie gabinetu w terminie późniejszym skutkuje naliczeniem całkowitej kwoty należnej za wynajem.

 

 

W cenie wynajmu

 • stoły i krzesła w dowolnej konfiguracji
 • tablica suchościeralna
 • rzutnik
 • wi-fi dla trenera
 • klimatyzacja

Dodatkowe

 • papier i markery do flipchartu
 • naczynia i miejsce do organizacji przerw kawowych
 • lunch
 • druk materiałów szkoleniowych

Sale szkoleniowe Katowice Piotrowice ul. Harcerzy Września 1939 roku nr 5

sale szkoleniowe Katowice
 • Sala dla 16 osób

 • Sala dla 20 osób

 • Aula dla 49 osób + 1

Sale dostępne w dni robocze, w godzinach 7.30 – 17.30. Minimalny czas wynajmu to 6 godzin.

Koszt wynajmu sal to 45 zł netto/godzinę, a auli 90 zł netto/godzinę. W cenie wynajmu: stoły i krzesła ustawione zgodnie z wymaganiem zamawiającego, klimatyzacja, parking, winda i toaleta dla osób niepełnosprawnych, rzutnik, tablica suchościeralna, poczekalnia na korytarzu, wieszaki na odzież wierzchnią. Usługi płatne dodatkowo to: przerwy kawowe, papier i markery do flipchartu, lunch.

Dojazd z Centrum Katowic: 

 • samochodem – kierunek Mikołów, Wisła,
 • pociągiem do stacji Katowice Piotrowice,
 • autobusem komunikacji miejskiej nr 10 lub 37 z Dworzec PKP do przystanek Piotrowice Fabryka Maszyn, lub z Placu Andrzeja autobus nr 45.  

Czytaj dalej…

Kilka opinii o naszych usługach wynajmu sal szkoleniowych zaczerpniętych z wizytówki Google Moja Firma:

Marta

Miła atmosfera. Wygodne sale szkoleniowe, ale przede wszystkim profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Polecam warsztaty i inne wydarzenia!

Beata

Świetna lokalizacja, gustowne wnętrze, rewelacyjna obsługa.

Marcelina 

Przyjemna przestrzeń do prowadzenia szkoleń, fajne gabinety i lokalizacja. Samo centrum Katowic!

Oliwia

Przyjazna atmosfera i miłe wnętrza w samym centrum 🙂

Medica Medicus

Sympatyczni właściciele, sale szkoleniowe przytulne i optymalne dla 10/12 osób. Wyposażenie rzutnik, ekran, stoły, tablica suchościeralna. Przerwy kawowe pierwsza klasa. Szkolenie z komunikacji z klientem przygotowane dla pracowników NZOZ All-Medicus z uwzględnieniem specyfiki pracy również polecamy!

Iwona

W Strefa Dobry Start prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Chętnie korzystam z gabinetu magnoliowego i platynowego. W obydwu znajdują się zarówno krzesła + stolik oraz fotele+stolik. To gwarantuje mi, że Klient zawsze ma wybór, gdzie pracujemy. A to dla mnie ważne, aby Klient miał możliwość wyboru. Miejsce jest przytulne i zawsze czyste. Mam do dyspozycji w przerwie między sesjami pokój socjalny, gdzie spokojnie mogę coś przekąsić czy zrobić pyszną kawę z ekspresu. Kontakt z właścicielami bezproblemowy, elastycznie podchodzą do zmian harmonogramu itp. Dodatkowym atutem jest lokalizacja – Klienci mają dobry dojazd komunikacją. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam Strefa Dobry Start.

Marcin

Przytulne sale, miła atmosfera i bardzo dobry kontakt z właścicielami. Polecam

 

Robert

Świetne miejsce na DOBRY START dla każdego z moich klientów. Dopasowanie, elastyczność, otwartość. Z pełną świadomością polecam

Ania

Gabinet magnoliowy to mój dobry start. Nabrałam apetytu na dalszy rozwój i współpracę. Chętnie będę korzystała z przyjaznych przestrzeni i polecała innym.