Strefa Dobry Start Katowice

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów

Sale szkoleniowe Katowice

Wynajmujemy sale szkoleniowe na wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia, warsztaty, sesje terapeutyczne, zajęcia dla dzieci i dorosłych, ruchowe lub bardziej statyczne, spotkania firmowe, zebrania zespołów, członków stowarzyszeń, czy grup nieformalnych. Pomieszczenia gabinetowe przeznaczone są dla osób pracujących z klientem indywidualnym – m.in. coachów, psychologów, psychoterapeutów, korepetytorów, doradców, mentorów, dietetyków.

W Strefie Dobry Start można skorzystać z wi-fi, napić się dobrej herbaty lub kawy, przeczytać w wolnej chwili ciekawą lekturę. Dbamy o to, żeby panowała tu dobra i przyjazna atmosfera.

Sala pergaminowa:

Największa z sal jakimi dysponujemy. Jej kształt zbliżony jest do kwadratu o powierzchni około 24 m². Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Ładny widok na spokojną i wyłączona z ruchu ulicę. Optymalna dla 12-14 osobowej grupy (krzesła w okręgu lub podkowa / jeden duży stół z krzesłami). 

 Czytaj dalej…

Sala platynowa:

Połączone dwie sale o powierzchni około 21 i 15 m². Każdą z sal można wykorzystać oddzielnie. Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Mniejsza sala może zostać przeznaczona na potrzeby cateringu, wykorzystana do pracy indywidualnej lub w grupach 4-6 osób. Większa optymalna jest dla 10-12 osobowej grupy.

 Czytaj dalej…

Gabinet platynowy:

Gabinet o powierzchni około 15 m². Idealny do pracy indywidualnej lub na spotkania w grupie do 4 osób. Usytuowany na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum Katowic z widokiem na wewnętrzne podwórko. Idealny do pracy indywidualnej lub na spotkania w grupie do 4 osób. Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Podwójne drzwi zapewniają ciszę niezbędną przy np. hipnozie czy ćwiczeniach z głosem. Możliwość skorzystania z poczekalni.   

Czytaj dalej…

Gabinet magnoliowy:

Gabinet o powierzchni około 12 m². Przeznaczony jest do pracy indywidualnej lub w grupie 4-osobowej. Znajduje się na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy w Centrum Katowic. Na podłodze kafle, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Na ścianach zdjęcia kwitnących magnolii. Ładny widok z okna na cichą i wyłączoną z ruchu ulicę. Idealny na coaching, sesje terapeutyczne, mediacje, rozmowy rekrutacyjne, czy oceniające. W ramach wynajmu zapewniamy obsługę na recepcji! 

Czytaj dalej…

Sale szkoleniowe Katowice – dlaczego my?

 • elastyczność w dostosowaniu i wyposażeniu pomieszczeń (poduszki, krzesła składane, stoły z krzesłami ułożone w układ konferencyjny lub w podkowę)
 • każda z sal może zostać wynajęta zarówno na godziny, jak i w ramach abonamentu
 • dostępność w tygodniu oraz w weekendy
 • obsługa dostępna non stop w czasie wynajmu
 • dogodna lokalizacja – 500 metrów od Dworca PKP (darmowy parking do 2 godzin – Galeria Katowicka), 700 metrów od Dworca PKS (darmowy parking do 3 godzin – Supersam), 100 metrów od przystanków wszystkich lini  tramwajowych, 500 metrów od Uniwersytetu Śląskiego i 1000 metrów od katowickiej Strefy Kultury (darmowe parkingi)
 • możliwość zamówienia cateringu
 • możliwość zamówienia lunchu w cenie od 20 zł
 • możliwość  wydruku i oprawy materiałów szkoleniowych (również w dużych ilościach), skorzystania z rzutnika, flipchartu, pomocy metodycznych, wi-fi
 • możliwość zamówienia profesjonalnych zdjęć z warsztatów i szkoleń
 • bliskie sąsiedztwo hotelu, hostelu i gastronomii
 • otwartość na współpracę
 • dobra kawa i atrakcyjne ceny
 • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizacji szkoleń.

Kilka opinii o naszych usługach wynajmu sal szkoleniowych zaczerpniętych z wizytówki Google Moja Firma:

Marta

Miła atmosfera. Wygodne sale szkoleniowe, ale przede wszystkim profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Polecam warsztaty i inne wydarzenia!

Beata

Świetna lokalizacja, gustowne wnętrze, rewelacyjna obsługa.

Marcelina 

Przyjemna przestrzeń do prowadzenia szkoleń, fajne gabinety i lokalizacja. Samo centrum Katowic!

Oliwia

Przyjazna atmosfera i miłe wnętrza w samym centrum 🙂

Medica Medicus

Sympatyczni właściciele, sale szkoleniowe przytulne i optymalne dla 10/12 osób. Wyposażenie rzutnik, ekran, stoły, tablica suchościeralna. Przerwy kawowe pierwsza klasa. Szkolenie z komunikacji z klientem przygotowane dla pracowników NZOZ All-Medicus z uwzględnieniem specyfiki pracy również polecamy!

Iwona

W Strefa Dobry Start prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Chętnie korzystam z gabinetu magnoliowego i platynowego. W obydwu znajdują się zarówno krzesła + stolik oraz fotele+stolik. To gwarantuje mi, że Klient zawsze ma wybór, gdzie pracujemy. A to dla mnie ważne, aby Klient miał możliwość wyboru. Miejsce jest przytulne i zawsze czyste. Mam do dyspozycji w przerwie między sesjami pokój socjalny, gdzie spokojnie mogę coś przekąsić czy zrobić pyszną kawę z ekspresu. Kontakt z właścicielami bezproblemowy, elastycznie podchodzą do zmian harmonogramu itp. Dodatkowym atutem jest lokalizacja – Klienci mają dobry dojazd komunikacją. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam Strefa Dobry Start.

Marcin

Przytulne sale, miła atmosfera i bardzo dobry kontakt z właścicielami. Polecam

 

Robert

Świetne miejsce na DOBRY START dla każdego z moich klientów. Dopasowanie, elastyczność, otwartość. Z pełną świadomością polecam

Ania

Gabinet magnoliowy to mój dobry start. Nabrałam apetytu na dalszy rozwój i współpracę. Chętnie będę korzystała z przyjaznych przestrzeni i polecała innym. 

Zamknij
Call Now Button