Strefa Dobry Start Katowice

Wynajem sal szkoleniowych i gabinetów

Sale szkoleniowe Katowice

Wynajmujemy sale szkoleniowe mieszczące od 2 do 15 osób, zlokalizowane w samym centrum Katowic, na wszelkiego rodzaju: kursy, szkolenia, warsztaty, sesje terapeutyczne, zajęcia dla dzieci i dorosłych, ruchowe lub bardziej statyczne, spotkania firmowe, zebrania zespołów, członków stowarzyszeń, czy grup nieformalnych. Pomieszczenia gabinetowe przeznaczone są dla osób pracujących z klientem indywidualnym – m.in. coachów, psychologów, psychoterapeutów, korepetytorów, doradców, mentorów, dietetyków.

W Strefie Dobry Start można skorzystać z wi-fi, napić się dobrej herbaty lub kawy, przeczytać w wolnej chwili ciekawą lekturę. Dbamy o to, żeby panowała tu dobra i przyjazna atmosfera.

Od września 2019 roku w dni robocze oferujemy do wynajmu w atrakcyjnych cenach większe sale szkoleniowe z klimatyzacją, mieszczące od 16 do 50 osób, zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach z dogodnym dojazdem i bezpłatnym parkingiem.

Często zadawane pytania FAQ

Koszt wynajęcia sal szkoleniowych w Katowicach, ul. Dyrekcyjna 4/2

 • 1-3 godziny  – 35 zł/h

 • 4-10 godzin – 30 zł/h

Koszt wynajęcia sal szkoleniowych Katowice Piotrowice, ul. Harcerzy Września 1939

 • 8 godzin  – 360 zł netto sale do 20 osób, 720 zł netto aula 45 osób 

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe po uprzedniej rezerwacji udostępniamy na 30 minut przed planowanym wynajem (chyba, że ustaliliśmy inaczej), po zakończeniu wynajmu czas na opuszczenie sali wynosi 15 minut. Przy przedłużeniu wynajmu pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem za pełną godzinę.

Bardzo prosimy o rezerwację zgodnie z potrzebami i poinformowanie uczestników aby przychodzili najwcześniej 30 minut przed planowanymi szkoleniami/warsztatami.

Gabinety

Wynajęte gabinety dostępne są na 5 minut przed planowaną godziną wynajmu i maksymalnie 5 minut po ustalonej godzinie. Przy przedłużeniu wynajmu (jeżeli to możliwe) pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem za kolejne pół godziny.

Bardzo prosimy o rezerwację zgodnie z potrzebami i poinformowanie uczestników aby przychodzili najwcześniej 5 minut przed planowanym spotkaniem.

Aby dokonać rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci sprawdzą dostępne terminy i podadzą koszt wynajmu wraz z możliwymi opcjami dodatkowymi. Aby potwierdzić rezerwację konieczne jest przesłanie potwierdzenia mailem wraz z danymi firmy.

Płatności za wynajem sali szkoleniowej dokonywane są na podstawie faktury proforma. Uregulowanie należności jest gwarancją rezerwacji pomieszczenia. Za wynajem można zapłacić również gotówką.

Odwołanie rezerwacji sali szkoleniowej bezpłatnie jest możliwe do 7 dni przed planowanym wynajmem. W przypadku odwołania do 48 przed terminem rezerwacji pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% kosztu wynajmu. Odwołanie sali w terminie późniejszym skutkuje naliczeniem całkowitej kwoty należnej za wynajem. Oczywiście do wszystkich przypadków podchodzimy indywidualnie.

Rezerwację gabinetu można odwołać bezpłatnie do 24 godzin przed planowanym wynajmem. Odwołanie gabinetu w terminie późniejszym skutkuje naliczeniem całkowitej kwoty należnej za wynajem.

 

 

W cenie wynajmu

 • stoły i krzesła w dowolnej konfiguracji
 • tablica suchościeralna
 • rzutnik
 • wi-fi dla trenera

Dodatkowe

 • papier i markery do flipchartu
 • naczynia i miejsce do organizacji przerw kawowych
 • lunch
 • druk materiałów szkoleniowych

Sale szkoleniowe Katowice Centrum ul. Dyrekcyjna 4/2

Sala pergaminowa:

Największa z sal, jakimi dysponujemy. Jej kształt zbliżony jest do kwadratu o powierzchni około 24 m². Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Ładny widok na spokojną i wyłączoną z ruchu ulicę. Optymalna dla 12-14 osobowej grupy (krzesła w okręgu lub podkowa / jeden duży stół z krzesłami). 

 Czytaj dalej…

Sala platynowa:

Połączone dwie sale o powierzchni około 21 i 15 m². Każdą z sal można wykorzystać oddzielnie. Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Mniejsza sala może zostać przeznaczona na potrzeby cateringu, wykorzystana do pracy indywidualnej lub w grupach 4-6 osób. Większa optymalna jest dla 10-12 osobowej grupy.

 Czytaj dalej…

Gabinet platynowy:

Gabinet o powierzchni około 15 m². Idealny do pracy indywidualnej lub na spotkania w grupie do 4 osób. Usytuowany na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum Katowic, z widokiem na wewnętrzne podwórko. Idealny do pracy indywidualnej lub na spotkania w grupie do 4 osób. Na podłodze panele, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Podwójne drzwi zapewniają ciszę niezbędną przy np. hipnozie czy ćwiczeniach z głosem. Możliwość skorzystania z poczekalni.   

Czytaj dalej…

Gabinet magnoliowy:

Gabinet o powierzchni około 12 m². Przeznaczony jest do pracy indywidualnej lub w grupie 4-osobowej. Znajduje się na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy w Centrum Katowic. Na podłodze kafle, oświetlenie dzienne oraz lampy sufitowe. Na ścianach zdjęcia kwitnących magnolii. Ładny widok z okna na cichą i wyłączoną z ruchu ulicę. Idealny na coaching, sesje terapeutyczne, mediacje, rozmowy rekrutacyjne, czy oceniające. W ramach wynajmu zapewniamy obsługę recepcji! 

Czytaj dalej…

Sale szkoleniowe Katowice – dlaczego my?

 • elastyczność w dostosowaniu i wyposażeniu pomieszczeń (poduszki, krzesła składane, stoły z krzesłami ułożone w układ konferencyjny lub w podkowę)
 • każda z sal może zostać wynajęta zarówno na godziny, jak i w ramach abonamentu
 • dostępność w tygodniu oraz w weekendy
 • obsługa dostępna non stop w czasie wynajmu
 • dogodna lokalizacja – 500 metrów od Dworca PKP (darmowy parking do 2 godzin – Galeria Katowicka), 700 metrów od Dworca PKS (darmowy parking do 3 godzin – Supersam), 100 metrów od przystanków wszystkich lini tramwajowych, 500 metrów od Uniwersytetu Śląskiego i 1000 metrów od katowickiej Strefy Kultury (darmowe parkingi)
 • możliwość zamówienia cateringu
 • możliwość zamówienia lunchu w cenie od 18 zł
 • możliwość  wydruku i oprawy materiałów szkoleniowych (również w dużych ilościach), skorzystania z rzutnika, flipchartu, pomocy metodycznych, wi-fi
 • możliwość zamówienia profesjonalnych zdjęć z warsztatów i szkoleń
 • bliskie sąsiedztwo hotelu, hostelu i gastronomii
 • otwartość na współpracę
 • dobra kawa i atrakcyjne ceny
 • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizacji szkoleń.

Sale szkoleniowe Katowice Piotrowice ul. Harcerzy Września 1939 roku nr 5

sale szkoleniowe Katowice
 • Sala dla 16 osób

 • Sala dla 20 osób

 • Aula dla 49 osób + 1

Sale dostępne w dni robocze, w godzinach 7.30 – 17.30. Minimalny czas wynajmu to 6 godzin.

Koszt wynajmu sal to 45 zł netto/godzinę, a auli 90 zł netto/godzinę. W cenie wynajmu: stoły i krzesła ustawione zgodnie z wymaganiem zamawiającego, klimatyzacja, parking, winda i toaleta dla osób niepełnosprawnych, rzutnik, tablica suchościeralna, poczekalnia na korytarzu, wieszaki na odzież wierzchnią. Usługi płatne dodatkowo to: przerwy kawowe, papier i markery do flipchartu, lunch.

Dojazd z Centrum Katowic: 

 • samochodem – kierunek Mikołów, Wisła,
 • pociągiem do stacji Katowice Piotrowice,
 • autobusem komunikacji miejskiej nr 10 lub 37 z Dworzec PKP do przystanek Piotrowice Fabryka Maszyn, lub z Placu Andrzeja autobus nr 45.  

Czytaj dalej…

Prezentacja naszych sal szkoleniowych i gabinetów

Kilka opinii o naszych usługach wynajmu sal szkoleniowych zaczerpniętych z wizytówki Google Moja Firma:

Marta

Miła atmosfera. Wygodne sale szkoleniowe, ale przede wszystkim profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Polecam warsztaty i inne wydarzenia!

Beata

Świetna lokalizacja, gustowne wnętrze, rewelacyjna obsługa.

Marcelina 

Przyjemna przestrzeń do prowadzenia szkoleń, fajne gabinety i lokalizacja. Samo centrum Katowic!

Oliwia

Przyjazna atmosfera i miłe wnętrza w samym centrum 🙂

Medica Medicus

Sympatyczni właściciele, sale szkoleniowe przytulne i optymalne dla 10/12 osób. Wyposażenie rzutnik, ekran, stoły, tablica suchościeralna. Przerwy kawowe pierwsza klasa. Szkolenie z komunikacji z klientem przygotowane dla pracowników NZOZ All-Medicus z uwzględnieniem specyfiki pracy również polecamy!

Iwona

W Strefa Dobry Start prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Chętnie korzystam z gabinetu magnoliowego i platynowego. W obydwu znajdują się zarówno krzesła + stolik oraz fotele+stolik. To gwarantuje mi, że Klient zawsze ma wybór, gdzie pracujemy. A to dla mnie ważne, aby Klient miał możliwość wyboru. Miejsce jest przytulne i zawsze czyste. Mam do dyspozycji w przerwie między sesjami pokój socjalny, gdzie spokojnie mogę coś przekąsić czy zrobić pyszną kawę z ekspresu. Kontakt z właścicielami bezproblemowy, elastycznie podchodzą do zmian harmonogramu itp. Dodatkowym atutem jest lokalizacja – Klienci mają dobry dojazd komunikacją. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam Strefa Dobry Start.

Marcin

Przytulne sale, miła atmosfera i bardzo dobry kontakt z właścicielami. Polecam

 

Robert

Świetne miejsce na DOBRY START dla każdego z moich klientów. Dopasowanie, elastyczność, otwartość. Z pełną świadomością polecam

Ania

Gabinet magnoliowy to mój dobry start. Nabrałam apetytu na dalszy rozwój i współpracę. Chętnie będę korzystała z przyjaznych przestrzeni i polecała innym. 

Zamknij
Call Now Button