Zapisy szkolenia AdWords i Analytics

zapisy AdWords

Zapisy AdWords, Analytics, SEO.
Masz pytania?
Napisz lub Zadzwoń!
790 620 433

zapisy AdWords

Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla początkujących TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google AdWords dla średniozaawansowanych TakNie
Potwierdzam udział w szkoleniu Google Analytics dla początkujacych TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maciej Westerowski MW Business Coaching - Strefa Dobry Start NIP 6291015043, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w związku z realizacją w/w zgłoszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na czas realizacji zgłoszenia lub do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia. W/w celu prosimy o kontakt poprzez formularz.

TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maciej Westerowski MW Business Coaching - Strefa Dobry Start NIP 6291015043, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.

TakNie