FAQ - Frequently Asked Questions

Często zadawane pytania

Sale szkoleniowePoniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania. Mamy nadzieję, że odpowiedzi rozwieją Państwa wątpliwości. Na część z nich odpowiadamy zaraz pod pytaniem, na pozostałe dłuższe odpowiedzi znajdują się na poszczególnych podstronach. Oczywiście zapraszamy również do odwiedzin lub kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szkolenia

  • Jak zapisać się na szkolenia organizowane w Strefie Dobry Start?

Na nasze szkolenia zapisy odbywają się przez dedykowane formularze. Po zapisie wystawiamy fakturę pro forma z podaną kwotą do zapłaty. W naszych szkoleniach mogą wziąć udział przedstawiciele firm wpisanych  do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. Zapisy osób indywidualnych odbywają się przez formularze współpracujących z nami podmiotów (uczelnie, Evenea). Wszystkie podane dane osobowe wykorzystywane są przez nas tylko i wyłącznie w celu organizacji danego szkolenia. Nie udostępniamy ich nikomu i nie wysyłamy żadnych ofert handlowych.  

Coaching i doradztwo

  • Czy można skorzystać z indywidualnych sesji coachingu i doradztwa zawodowego?

Tak. prowadzimy takie sesje sami jak również współpracujemy z kilkoma doświadczonymi coachami i doradcami zawodowymi. Organizujemy również wyjazdy z coachingiem.