Centrum Edukacji Strefa Dobry Start- szkolenia Katowice

Reklama Ads (reklama AdWords)

Czy chcą Państwo napędzić rozwój swojej firmy?
Od lat wspieramy lokalne biznesy wykorzystując potencjał reklamy AdWords. Dzięki kampaniom linków sponsorowanych pomożemy Państwu dotrzeć do pożądanej grupy potencjalnych klientów i zwiększyć zyski z prowadzonej działalności.

Płatna reklama w wyszukiwarkach

Kampanie Google Ads (Adwords) to niewątpliwie najszybsza metoda promocji firmy w Internecie. Reklama ta działa na zasadzie linków sponsorowanych, które wyświetlają się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarki. Badanie zachowania internautów pokazało, że aż 91,5 % ruchu przyda na wyniki, które znajdują się na pierwszej stronie Google (Raport Chitika Insights The Value of Google, Result Positioning z 2013 r.). Co to oznacza dla Państwa biznesu? Jeżeli strona firmowa nie pojawia się na samej górze wyników, to znaczy, że większość potencjalnych klientów, nigdy na nią nie trafi.

reklama Adwords MW Business Coaching

Pozycja lidera w Google

Brak widoczności w Internecie nie tylko utrudnia dotarcie do nowych odbiorców, ale także może spowodować utratę obecnych Klientów. Jeżeli chcą Państwo zapewnić swojej firmie stabilny rozwój, należy zadbać o wysokie pozycje w Google. Dzięki temu łatwiej będzie wyprzedzić konkurencję i zyskać pozycję lidera w swojej branży.

Kampania Google Ads (AdWords) pozwala dokładnie sprecyzować grupę odbiorców, do których zostanie skierowana reklama. Łatwość w personalizacji przekazu kampanii, przekłada się na jej wysoką skuteczność. Wykorzystanie reklamy w formie linków sponsorowanych sprawi, że strona firmowa z dnia na dzień pojawi się na pierwszych pozycjach w Google. Nie trzeba więc tracić czasu na wielomiesięczne, a często i wieloletnie pozycjonowanie witryny.

reklama AdWords MW Business Coaching

Kampanie linków CPC

Jedną z największych zalet tej metody promocji, jest płatność za określone wyniki. Formuła rozliczania Cost per click (CPC) oznacza, że płacimy tylko za konkretne kliknięcie. Nie ponosimy kosztów za wyświetlenie się reklamy. Dodatkowo nie ma limitów budżetowych, dzięki czemu każda firma może samodzielnie określić, ile chce wydać środków na reklamę w wyszukiwarce Google.

Odpowiednio przemyślana reklama AdWords pozwala osiągnąć wysoki poziom wskaźnika ROI, a więc zwrotu z inwestycji. Oznacza to, że koszty poniesione na reklamę w Google nie tylko szybko się zwrócą, ale także pozwolą osiągnąć większy zysk działalności.

Koszty reklamy w Google Ads (reklama AdWords)

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. mamy doświadczenie w obsłudze zarówno małych jak i dużych firm. W celu wyceny naszych usług musimy najpierw poznać wymagania i oczekiwania naszych Klientów. jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do KONTAKTU

Interesują Cię szkolenia z Google Ads, Adwords, Analytics, SEO? Zobacz szczegóły szkoleń organizowanych przez Arkana E-Marketingu w Strefie Dobry Start!